Webwinkel is uitstekend, al is het assortiment soms wat beperkt. De shop ziet er wel professioneel uit en werkt goed.
VerzendingErg veel mogelijkheden tot verzending (next day, same day, etc.) en je wordt goed op de hoogte gehouden van de status. Ik had gekozen voor same day delivery en op een koerier die 10 min. buiten het afgesproken tijdvak aankwam na geen enkel probleem gehad.
KlantenserviceIk had een Samsung monitor besteld, hierbij was een actie dat je een Logitech G403 t.w.v. 59 euro cadeau kreeg. De muis die ik er bij kreeg was echter een retourtje (zegels verbroken, gebruikssporen) en het gewichtje ontbrak in de doos. Gelijk gebeld met Coolblue, men vond het zeer vervelend en beloofde mij een gewichtje na te sturen indien dit mogelijk was. Aangezien de muis verder goed werkte en gratis bij de monitor zat vond ik het feit dat het een retourtje was niet zo'n probleem, dat hij incompleet was echter wel.
De volgende dag kreeg ik melding dat er een nieuwe muis zou worden opgestuurd en dat ik dit exemplaar mocht houden. Deze heb ik inmiddels ook ontvangen en deze is wel verzegeld en nieuw. Twee muizen dus aan overgehouden.
Kortom, in mijn ogen een uitstekende service.