Mobiel.nl

756 producten en 1.404 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

Zie update.
Makkelijk te bestellen via de site. Toestel werd op tijd geleverd. 28 mei besteld, 1 juni geleverd. Niet zoveel op aan te merken.

Klantenservice

Update: na contact met de aftersales is inmiddels een andere telefoon geleverd. We blijven het oneens over de vermeende beschadiging, maar uiteindelijk is dit een bevredigende oplossing. Met dank aan de inspanningen van de aftersales van mobiel.nl.

**************************
Koop niet bij Mobiel.nl!
Mijn telefoon Samsung S6 Edge bleek een zo goed als DOA: de accu deed het niet goed. Vrijwel direct leeg. Direct in originele verpakking teruggestuurd, na erover gebeld te hebben. Mobiel.nl zou een nieuwe sturen. Niet dus. Toen ik hem had verstuurd in de verwachting dat ik in 2-3 dagen een nieuwe telefoon zou hebben, werd me door Mobiel.nl verteld dat dit niet ging gebeuren, omdat de telefoon beschadigd was! En dat terwijl hij die paar uur nota bene in een hoesje had gezeten. Ze stuurden me een foto van een kras. Ik weet zeker dat die er niet op zat toen ik de telefoon verstuurde. Ze kunnen het best zelf hebben gedaan om geen nieuw toestel te hoeven leveren. De marges zijn immers klein. Nu wordt hij gerepareerd en ben ik hem dagen kwijt. Straks komen ze met een kutsmoes dat het niet onder de garantie valt omdat hij in het water is gevallen of zo. Gooien ze hem zelf in een bak water. Het reparatiebedrijf dat ze inschakelen - Dynafix- staat bekend om dit soort trucs. Google maar. Waardeloze service, waardeloos bedrijf dat mobiel.nl!

Beste ontevreden klant,

Wij vinden het vervelend om van u te vernemen dat er zich problemen hebben voorgedaan met het toestel. Graag ontvangen wij het betreffende order nummer van u. Deze kunt u mailen naar aftersales@mobiel.nl

Met vriendelijke groet,

Mobiel.nl

Scorekaart voor Mobiel.nl

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie