Zeer teleurstellende ervaring met laptopplus.nl:
- basis Topstar u931 laptop besteld op 16 april
- laptop kwam op 5 mei binnen met een kapotte pixel; op eigen kosten retour
- laptop met vervangen scherm gleverd op 28 mei: dit keer met meerdere kapotte pixels; weer retour op eigen kosten
- gratis tas werd ook niet geleverd
De geclaimde "gratis retourprocedure" wordt niet nagekomen. "U hoeft hiervoor niets te doen op voorhand, u hoeft hiervoor niet bij te betalen, deze service is volledig gratis.".
Kwalijker is dat de "eigen reparatie afdeling" is niet erg capabel is helaas. Kennelijk worden de producten niet echt grondig getest, 2 keer een schem met duidelijke kapotte pixels wordt niet opgemerkt.
De "Snelle levering" is niet echt snel naar mijn idee. Na 1,5 maand wachten had ik dus nog steeds geen laptop.
Communicatie met de klant is wel zeer goed. Maarja daar heb je niks aan als de gemaakte beloftes niet worden waargemaakt.
Geclaimde leverperiodes worden niet gehaald. Heb dus anderhalve maand gewacht op uiteindelijke levering van een defekt produkt.
Dank voor je review,
We vinden de onstane situatie voor u erg vervelend en hebben daarom de aankoop ook ongedaan gemaakt voor u.
Enkele zaken die ons opvallen in uw review, waar we een kanttekening bij willen plaatsen, te weten:
- De 1e levering was overigens geen 1,5 maand, maar 2,5 week, hetgeen met uw verhaal dus niet strookt.
- We bieden een gratis retourprocedure (antwoordnummer) waar u tot 2x toe geen gebruik van heeft gemaakt, ons inziens een onterecht deel in uw review.
- We beloven 24 uur dode pixel garantie en die hebben we u ook geboden, maar bij de 2e constatering niet gekozen voor herlevering, maar het ontbinden van de aankoop, hetgeen ons inziens past binnen onze belofte.
Met vriendelijke groet,
Gerben Bouwhuis
Laptop Plus BV
038 - 386 10 50
De 1,5 maand is de gehele periode dan de bestelling (dus vanaf het doen van de bestelling tot het ontvangen van het 2e "gerepareerde" exemplaar. De gemaakte retourkosten worden kennelijk enkel vergoed na een belletje, probeer je dit via mailcontact te doen dan heb je kennelijk geen recht hierop. Beetje vreemd maarja.
Wat mij het meeste dwarszit is dat er letterlijk gezegt wordt "Gaat goed komen!" en dit dus niet gebeurt.
Nog even intern een kleine bespreking hierover gehad tijdens ons wekelijks werkoverleg, en daarop wilde ik toch nog even reageren.
1. U heeft de laptop de 16e besteld, echter is de order pas de 19e bevestigd na ontvangst betaling.
2. De laptop is de 2e mei aan u toegezonden, hetgeen exact binnen de 2 weken levertijd is, dat deze niet direct goed was is natuurlijk betreurenswaardig en dat de levering van PostNL er langer dan 1 dag over doet staat daar nog even los van, hetgeen overigens nog steeds heel vervelend is.
3. Uw telefoontje kunnen we overigens niet terugvinden?
4. Onze interne procedure voor het testen op dode pixels is heden verscherpt en aangepast, om dit voorval te voorkomen, ook voor ons is het niet prettig en praktisch als er per ongeluk toch een laptop met een dode pixel verzonden wordt, laat staan 2 keer.
Rest ons u nogmaals te danken voor uw review en wij betreuren het incident.
Met vriendelijke groet,
Gerben Bouwhuis
Laptop Plus BV
038 - 386 10 50