Bestellen ging verder goed. Site is overzichtelijk. Ik heb de bestelling gedaan om 23:00 uur en kreeg direct een orderbevestiging in de mail.
VerzendingBeetje jammer dat Coolblue groot reclame maakt met "voor 23:59 besteld, morgen in huis", maar dit vervolgens niet doen.
KlantenserviceKlantenservice kan mij verder geen uitleg geven wat hier de reden van is en het komt er uiteindelijk op neer dat ik maar gewoon een extra dag moet wachten.
Beste Hilko,
We willen u allereerst onze excuses voor de vertraagde levering aanbieden. We hebben de order er bij gevonden. Het lijkt er op dat uw pakket in eerste instantie verkeerd gesorteerd is en daardoor met een dag is vertraagd. We zien dat het pakket inmiddels is afgeleverd. We wensen u alsnog heel veel plezier met uw bestelling. Helaas kunnen we de vertraging niet meer terugdraaien, als poging om het goed te maken sturen we je wel een een kortingsbon toe.