Gister een wasmachine besteld en regelmatig op de hoogte gehouden via zowel email als sms berichten van de levering. Enige winkel/website waarbij we gratis levering, gratis installatie en ook nog eens de beste prijs hebben betaald!! Ik kan niet anders zeggen dan geweldige ervaring.
VerzendingNetjes via de sms en een track & trace link wisten we hoe laat het geleverd werd, eerst een tijdvak en daarna een tijdstip. 2 aardige jongens hebben dit tot in het washok thuis (7 hoog met lift) gebracht en geinstalleerd. Ook advies gegeven hoe ermee om te gaan als we gaan verhuizen in de toekomst. Ze hebben zelfs onze huidige droger erop gezet zonder morren.
Klantenservice1 keer contact gehad met klantenservice en was prima, korte tot geen wachttijd, netjes te word gestaan en mijn vragen voorafgaand de bestelling naar tevredenheid beantwoord.