Coolblue heeft een mooie website en zijn aardig in de winkel. Maar ze houden zich niet aan de afspraken van tijdige levering. Zaterdag bestelt met de garantie dat zondag geleverd zou worden. Op PostMNL kwam al direct maandag levering te staan, dus zondag bellen naar Coolnlue. Ze komen zeker tussen 13.30 en 15.30 op zondag. Niemand dus, zelfs op maandag, vrij genomen van het werk, levert Coolblue niet. Vandaag weer aan het werk en jahoor nu komen ze.Staat de printer in de winkel waar ik tot 17.30 uur kan ophalen. Ik ben pas na 18.30 terug in mijn woonplaats. Dus de leveringstijd wordt 1 week, zaterdag kan ik pas naar de winkel.
VerzendingCoolblue heeft een mooie website en zijn aardig in de winkel. Maar ze houden zich niet aan de afspraken van tijdige levering. Zaterdag bestelt met de garantie dat zondag geleverd zou worden. Op PostMNL kwam al direct maandag levering te staan, dus zondag bellen naar Coolnlue. Ze komen zeker tussen 13.30 en 15.30 op zondag. Niemand dus, zelfs op maandag, vrij genomen van het werk, levert Coolblue niet. Vandaag weer aan het werk en jahoor nu komen ze.Staat de printer in de winkel waar ik tot 17.30 uur kan ophalen. Ik ben pas na 18.30 terug in mijn woonplaats. Dus de leveringstijd wordt 1 week, zaterdag kan ik pas naar de winkel.
KlantenserviceCoolblue stuurt mooie mailtjes met beloften die ze vervolgens niet waar maken, en dat met een glimlach. Schande!
Gelukkig heb ik sterke invloed op het aankoopbeleid van ons bedrijf en waar men inkoopt. Coolblue staat niet meer op de lijst van preferred suppliers.
Hoi Loon,
Vervelend om te horen dat het niet op tijd geleverd is. Helaas gaat er af en toe iets mis. Excuses hiervoor. Door de omstandigheden van je werk en het ophalen duurt het nu alleen maar langer. Kunt u het ordernummer doorsturen? Dan kunnen wij met u meekijken.