Ik heb zowel bij privé als zakelijke aankopen ervaring met MaxICT. Meestal gaat een bestelling na telefonisch en/of mailcontact.
Vaak is Joost ons aanspreekpunt. En de ervaring leert dat we aan hem en dus Max ICT een goede partner hebben. De communicatie verloopt soepel en netjes. Joost heeft altijd een proactieve houding en informeert mij direct als de order levertijd bijvoorbeeld afwijkt, of als er andere zaken zijn die het melden waard zijn. Producten worden altijd prima verpakt en tijdig geleverd. RMA wordt altijd prima afgehandeld. De eenvoud van de samenwerking maakt het gewoon heel prettig.
Max ICT zit meestal onder de prijs van de concurrent en dat maakt het op jaarbasis zeker interessant qua kosten. Ook in 2016 zie ik MaxICT als partner voor al onze ICT spullen. Blijf vooral zo doorgaan!
groet,
Jeffrey
Prima op tijd. Bij wijzigingen wordt dit kort na bestelling aangegeven. Duidelijke communicatie.
KlantenservicePrima contact via mail en telefoon. Zorgt ervoor dat het proces altijd soepel wordt en dat het nooit vervelend is om bij Max ICT te bestellen.