Het bestelprocess is duidelijk en eenvoudig, dat er iDeal kosten in rekening worden gebracht vind ik wel wat achterhaald. Het product was goed en stevig verpakt. Max ICT was een stuk goedkoper dan de andere aanbieders, uiteindelijk wel laat geleverd.
Wel is het mij duidleijk dat niet alles vlekkeloos loopt bij deze zaak.
Eerst werd er aangegeven dat het product op voorraad was, vervolgens kreeg ik te horen dat het product rechtstreeks vanaf de leverancier zou komen. Uiteindelijk werd het product een paar dagen later dan aangegeven geleverd.
KlantenserviceIk werd netjes tewoord gestaan toen ik belde om te vragen waarom mijn product was vertraagd. Dat vervolgens UPS hier de schuld van krijgt vind ik niet zo netjes, het product zou immers direct vanaf de leverancier worden verstuurd. Dat ik dan te horen krijg dat het product niet op tijd bij Max zou zijn vind ik dus op zijn mist opmerkelijk.