Beste Montee,
Vervelend om te horen dat je geen antwoord op je vraag hebt kunnen krijgen. We gaan onderzoeken hoe we dit in de toekomst beter kunnen communiceren. Je betaling met creditcard is niet mislukt, maar intern afgewezen. Over de precieze redenen voor afwijzingen kunnen we geen uitspraken doen. Wel is het zo dat er veel fraude met creditcardbetalingen plaatsvindt, waardoor dit soort controles moeten plaatsvinden. Het gevolg hiervan is dat de goede in sommige gevallen onder de slechten lijden.
We kunnen ons voorstellen dat dit niet een geheel bevredigende verklaring is, omdat we met betrekking tot deze controles vaag moeten blijven. De techniek achter de controles is dat, het bedrag inderdaad kortstondig gereserveerd wordt. De terugboeking is in dit geval dezelfde dag gebeurd.
Wel gaan we je feedback meenemen, in zowel de controle van betalingen als het verdere verloop. Je had namelijk na de afkeuring van de betaling niet gebeld moeten worden voor je abonnement.
Groeten,
Coolblue