Mijdt Belsimpel.nl als de pest omdat de klant kan barsten als de koop al rond is
KlantenserviceBeste medeTweakers, Ik wens dat ik al de negatieve recensies hier had gelezen voordat ik een dure nieuwe telefoon en een Tele2 abonnement bij Belsimpel had besteld.
Mijn ervaring is dat Belsimpel is vooral gericht op het verkopen van dozen, een zogenoemde "box mover" in het Engels. Maar nadat de koop rond is mag de klant barsten.
Door een fout van Belsimpel met de activatie van mijn simkaart kon ik bijna een week niet bellen of interneten. Klantendienst geeft schriftelijk toe dat het de schuld van Belsimpel was maar lacht je uit als je om een vergoeding vraagt.
Bij de gehate Nederlandse Spoorwegen krijg je wel *geld* terug bij vertraging maar als je geen gebruik van je telefoonabonnement kan maken door een fout van Belsimpel kan je fluiten naar een vergoeding.
Je krijgt namelijk "korting op een accessoire" in plaats van een een vergoeding. Ik heb helemaal geen accessoire nodig, en daarboven omdat de winstmarge op veel accessoires hoger is dan de aangeboden korting, probeert Belsimpel winst te maken op mijn verlies.
Klagen heeft geen zin, omdat "Jeroen en Jeroen" (eigenaren) zich schuilen achter een armee van onverschillige werknemers. Ook als je schrijft dat je een klacht wil indienen volgens hun formele interne klachtenprocedure laten ze je als klant barsten door daarop niet te reageren.
Mijdt Belsimpel als de pest als je je geld niet wil kwijtraken zoals ik!