Megekko

27.056 producten en 31.451 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Algemeen

22-07-2015 RMA Aangevraagt voor een moederbord en CPU die niet naar behoren werken met de uitleg er bij dat ik er zelf niet uit kom waar de problemen vandaan komen.

27-07-2015 de bevestiging dat de producten zijn aangekomen.

11-08-2015 nog geen reactie en heb ze zelf maar gemailt wat de status is. Heb daar mail op terug gehad dat ze de overige componenten van mijn systeem wilden weten en een toelichting wat het probleem is want ze konden niks vinden de producten waren oke zijden ze.

Ik heb toen terug gemaild wat mijn klacht met de producten is en heb ze de links van de forums waar ik mijn klacht ook geplaatst heb mee gestuurt

http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/44601936

12-08-2015 reactie terug gehad en dat het aan de technische dienst doorgegeven zal worden.

17-08-2015 gemailt om de status van mijn RMA en kreeg de reactie of ik losse VGA Kaarten gebruik daar zouden de artifects ook vandaan kunnen komen. Ik heb hier op gereageert dat ik dat niet gebruik en de IGPU gebruik en dat de klachten daar door komen en dat de lijst met hardware die zij vroegen de enigste hardware is die ik gebruik.

18-08-2015 gevraagt om de RMA status en geen reactie terug.

Ik vind het nu veel te lang duren en ik heb ze dan ook gevraagt mijn geld terug te geen van de 2 producten omdat ze niet de eigenschappen hebben die nodig zijn voor normaal gebruik in mijn situatie en heb hier ook nog geen reactie op gekregen!

Ik vind dat zij erg traag zijn of je moet zelf vragen om je status! Aangezien ik nu al bijna een maand bezig ben om vervangende producten te krijgen omdat de andere niet werken wil ik gewoon mijn geld terug daar heb ik recht op. Ik zit nu zonder computer en het geld groeit niet op mijn rug!

Verzending

De producten waren goed verpakt en hadden geen kans om te verschuifen in de doos.

Klantenservice

Traag of geen reactie op emails ze mogen van mij echt wat aan de service gaan doen het duurt alemaal veel te lang en komt niet betrouwbaar over.

Update: de zelfde dag nog een mailtje gekregen dan mijn aanvraag voor geld terug is goedgekeurd. Ik heb een uitgebreid excuus gekregen en een voucher voor de nieuwe Batman game. Alsnog goed opgelost!

Scorekaart voor Megekko

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie