Gebruikers over webshop Mobiel.nl - overgenomen door studentmobi
Review toevoegenBestelling plaatsen was redelijk, minimaal. Geen afwijkend aflever adres mogelijk. Neppe voorraad indicaties; overal staat "direct leverbaar", "morgen in huis", etc. Op de product pagina stond wel op een andere plek dat de verwachte levertijd 2 weken is.
Had hier door al mijn twijfels maar aangezien ze via de feed naar Tweakers "levering verwacht binnen 3 dagen" communiceren toch maar een gokje gewaagd.
Na bestellen direct een mail dat de verwachte leverdatum onbekend is.
Geen indicatie wanneer het product verstuurd zou worden.
Op basis hier van heb ik mijn bestelling geannuleerd.
Annuleren van de bestelling ging makkelijk genoeg, maar niet echt vriendelijk te woord gestaan (kortaf, nors), daarbij veel herrie en gelach op de achtergrond.
Goede website, maar zeer slechte klantenservice. Daarom heb ik de beoordeling 'slecht' gegeven aan mobiel.nl.
Klantenservice"Op dit moment zijn al onze medewerkers in gesprek", en dat voor meer dan 20 minuten... Kan niet.
Gisteren een Samsung S4 besteld. Op de site staat vandaag besteld morgen geleverd. Na betaling van EUR 305,-- krijg je een email. Daarin al niets meer van de belofte dat het de volgende dag komt. Vandaag toch een naar gevoel in de buik en gebeld. Kreeg na 45min (serieus!) wachten eindelijk iemand aan de telefoon. Mijn bestelnr kwam niet in het systeem voor. Wat ik dan had besteld vroeg hij. Samsung S4. Nee die hebben we niet meer. Hoe nu verder? U kunt maandag bellen om te vragen de order te annuleren dan dan zal u wel binnen enkele weken uw geld terugkrijgen. Ik heb inmiddels wat rond gegoogled en de vele ellendeverhalen over Mobiel.nl gelezen. Wat ben ik stom geweest om hier een bestelling te plaatsen.
Inmiddels ook KPN klantenservice gebeld en die zeggen aan de telefoon dat de site niets met KPN te maken heeft. Echter @KPNWebCare via twitter bevestigt dat de site wel degelijk van KPN is.
Dit wordt ook bevestigt wanneer je de eigenaar van de site opzoekt via SIDN. De houder van de site is KPN Zoetermeer. Verder nog eens op de overschrijving van Buckaree gekeken en daar staat hi als begunstigde. En zoals we weten, is hi een merknaam van KPN.
Zal dus maandag opnieuw contact met Mobiel.nl opnemen en met KPN.
Daarnaast ook met Buckaree Stichting Derdengelden die de betaling heeft verzorgd. Ik zal bij hen een klacht neerleggen dat Mobiel.nl laat betalen voor producten waarvan zij zelf al lang weten dat ze het niet hebben en niet gaan leveren.
Update maandag 28-9: 2x contact gehad met Mobiel.nl telefonisch. Eerste telefoontje wordt bevestigd dat toestel er niet meer is en ook niet komt, en er geen oplossing is. Ze zullen hun magazijn vragen de order te annuleren en ik zou dan vrijdag of volgende week vrijdag m'n geld terug kunnen krijgen.
Ook via Twitter contact met KPN gehad en zij komen ineens met het aanbod om een A5 te leveren ipv de S4. Dit is echter een toestel met een langzamere processor en minder display. Niet mee akkoord gegaan dus, en geopperd dat als ze écht de klant tegemoet willen komen ze dan een S5 zouden kunnen leveren. Maar daar wordt dan weer helemaal niet op gereageerd.
Inmiddels is het 23u 's avonds en heb ik nog steeds niet de beloofde bevestiging binnen dat de order geannuleerd wordt en het geld terug komt. Hierover 's middags nog gebeld en ik kreeg toen te horen dat dit wel 24 uur kon duren omdat dit allemaal met de hand moet worden ingevoerd in "het systeem"....
Aanvulling dd 29-9-2015: Op Tweakers wordt nog steeds aangegeven dat Mobiel.nl de Galaxy S4 binnen enkele dagen levert. DIT IS NIET WAAR en dit heb ik gisteren ook aan Tweakers zowel telefonisch als schriftelijk doorgegeven. Mobiel.nl liegt hierover op hun website, ze hebben het toestel helemaal niet meer en het komt ook niet meer. Ze bieden je nu, als je de S4 bestelt, een A5 in plaats daarvan. Deze heeft echter veel mindere specs.
Wat ik niet weet, is of dit wellicht ook voor andere toestellen op de site van Mobiel.nl. Telefonisch is mij in elk geval door Mobiel.nl te verstaan gegeven dat er zoveel niet klopt op hun site en dat ze er ook allemaal niks aan kunnen doen.
Update 5 oktober 2015:
Inmiddels heeft KPN, na veel heen en weer getwitter, telefoontjes etc, uiteindelijk een oplossing geboden door een Samsung S5 NEO te leveren. Dit is een vergelijkbaar/beter toestel en we zijn er dus mee akkoord gegaan.
De klantenservice van Mobiel.nl zelf, blijft een drama, ik heb niet de indruk dat de mensen die je te woord staan via het telefoonnr van mobiel.nl enige interesse hebben in de klant noch in de producten die ze moeten verkopen. Verder is men via Mail niet bereikbaar, uitsluitend via het telefoonnr waar je ellenlang moet wachten voor je iemand te spreken krijgt.
Wat mij betreft blijft mobiel.nl dan ook een slecht "initiatief" zoals KPN het noemt. Maar ik geef bij deze wel een pluim aan de persoon bij KPN klantenservice die ons uiteindelijk aan een oplossing heeft geholpen.
Pas na 45 minuten wachten contact met een persoon. Deze wilde zijn naam niet noemen, noch enige informatie geven waar ik enig vertrouwen uit kon putten dat het misschien ooit goed gaat komen. Kwam met een vaag verhaal dat de vervoerder moet zorgen dat ik mijn geld terugkrijg.... !!!! Wie dat dan is, wilde hij ook weer niet zeggen. Ik moet zelf maandag maar weer bellen want deze meneer kon niets voor mij doen.
ik had interesse in de LG G2 4G. Mooi prijsje voor een toestel met mooie spec"s. de navigatie van de website werkt redelijk.het betaal proces verliep goed via ideal. Gelukkig waren er ook geen verzendkosten.
VerzendingDe levering van toestel was netjes de volgende dag geleverd. Via de post NL werd die thuis bezorgd.
Meer dan 10 minuten in de wacht voor de klantenservice. Dat is niet van deze tijd?! Bespaar je dus de moeite en zoek een andere aanbieder.
KlantenserviceHet interesseert ze blijkbaar weinig wat klanten willen. Een no-go voor een webshop.
Wat ik nu meemaakt, heb ik nog nooit meegemaakt. Ik dacht dat ik met een betrouwbaar bedrijf te maken had die onderdeel is van KPN, maar dat is niet het geval.
ik heb een abonnement besteld met een Samsung Galaxy S in combinatie met een telfort 100 min. Toestel was gratis. Al met al een hele mooie deal.
Natuurlijk liep het zo goed dat alles was uitverkocht. Dus ik kreeg bereicht dat het wordt vertraagd en later kreeg ik te horen dat ik een alternatief toestel mocht kiezen. een Samsung Galaxy Plus. Ik dacht alles geregeld...kreeg ik ineens een email dat mijn bestelling was geannuleerd. Reden: bij mijn bestelling was ik veregeten om aan tegeven of ik via ideal of via rembours wilde betalen. raar, want deze optie kon ik bij mijn bestelling niet kiezen, mijn bestelling was gratis en op het contract stond duidelijk dat eventuiele extra kosten dient te worden betaald door te pinnen bij de bezorger. Dus ik bel naar mobiel.nl en kreeg te horen dat het zo niet klopte. Hoef geen zorgen te maken ...bestelling wordt uitgeleverd. Een paar dagen later kreeg ik nog een bericht..nu per sms. Mijn bestelling is geannuleerd. De reden was privacy gevelig en ik zal het schriftelijk binnen 72 ontvangen. ja ja. Nu is het inmiddels 10 dagen verder...en nog niks ontvangen.
Ik bel met mobiel.nl en nu konden ze wel bevestigen dat mijn bestelling is geannuleerd. ik kon wel natuurlijk een nieuwe bestelling doen. Misschien lukt het nu wel. Ik vraag naar de reden. Werd verteld dat telfort mijn aanvraag had afgewezen. Ik bel naar telfort en kreeg te horen dat er nooit een aanvraag op mijn naam, adres of iets anders was gekomen.
Zoals gezegd....ongelofelijk wat ik nu meemaakt. En ik dacht dat het wel te vertouwen was een winkel van KPN. Dacht dat zij gingen stunten met een eindejaarsmodel. Maar ze konden niet leveren en omdan eenzijdig een bestelling zo maar te annuleren...is belachelijk.
Ik heb nog niks ontvangen. Maar het grappige is....debezorgdienst zou mij moeten bellen om een bezorgafspraak te maken.Dat hebben zij gedaan. door 2 keer per week te bellen. Je kon ze niet terugbellen. Record was een keer overgaan en dan hoorde je niks meer.
KlantenserviceGratis telefoonnummer. Dus dat is een plus.
Mensen zijn vriendelijk en houden zich aan de afspraak om terug te bellen.
Alleen jammer dat ze getraind worden om te liegen en onwaarheden te verkopen. Zijn heel goed in het ontwijken van vragen en in het niet concreet beantwoorden ervan.tsjaa ik kon weten dat ze niet van plan waren om te leveren toen ik te horen kreeg dat ze zonder een afspraak te maken wel zouden bezorgen. Erg lastig als ik nog de contract moet ondertekenen en de kans aanwezig is dat ik niet thuis zal zijn.
Btw ik lees online in andere forums en reviews dat ze echt heel erg slecht zijn. Niet alleen met leveren, maar ook met aftersales reparatie service. Ik heb gebeld met KPN en zij zeggen niets met mobiel.nl te maken te hebben. Kan KPN BV en de grote KPN twee totaal verschillende bedrijven zijn?
Zij hebben geen fax, email of iets dergelijks waarop wij hun kunnen bereiken. Alleen telefoon en een postbus adres.
Hoe dan ook wees gewaarschuwd als je verkiest met hun in zee te gaan. Er rest mij niets anders op om juridische stappen te ondernemen.
Ik heb mij zwaar verkeken op het feit dat zij onderdeel zijn van KPN. Leek zo logisch....allemaal KPN produkten. telfort, HI en Kpn.Dacht een nieuwe KPN winkel die met oude toestellen wil stunten...helaas stelletje boeven.
Anyway hoopt dat mijn review hier mensen kan waarschuwen. Ik merk dat er over deze winkel slechts 1 reviewer is geweest en tweakers is voor mij en denk ik veel andere mensen een zeer belangerijke bron van informatie.
Deze shop is blijkbaar een onderdeel van KPN. In eerste instantie is aan de navigatie op de site niet zo veel aan te merken. Als je je bestelling wilt doen kom je echter niet in een beveiligde omgeving, dat is toch niet meer van deze tijd! Na het afronden van de bestelling werkt vervolgens de iDeal betaling niet, een nietszeggende foutcode helpt je daarbij ook niet verder. Na enkele pogingen met hetzelfde resultaat de klantenservice maar eens gebeld en na 5 minuten in de wacht....
Klantenservice....Een niet bijster geïntresseerde jongeman van de klantenservice boeit het allemaal niet zo maar wil de bestelling wel telefonisch afhandelen. Hij komt daarbij uiteindelijk wel op een andere (10 euro hogere) prijs uit dan ik online voor mijn neus heb. Daar kan hij echter niets aan doen, zijn prijs is geldig en anders moet ik de bestelling maar online doen :-{
Dat schiet lekker op. Bagger shop dus, ik bestel dan liever voor hetzelfde hogere bedrag bij een andere shop.