Gebruikers over webshop FOKA Superstore
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk ben goed geholpen bij de klantenservice om tot een beslissing te komen. Het was zeer prettig dat de klantenservice in de avond ook bereikbaar is.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZeer vriendelijk en snelle service via de mail. Oled tv goedkoper kunnen krijgen nav het tweakers forum over Oled tv's.
VerzendingNetjes afgeleverd
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenWebsite en de orderafhandeling zijn nog niet op het niveau van de betete webwinkels, maar de prijzen zijn een stuk scherper en dat is ook wat waard natuurlijk.
VerzendingBestellingen werden in orginele verpakking aangeleverd en dus niet extra verpakt en/of beschermd. Daardoor een keer een artikel met schade ontvangen. Televisie werd daarentegen door proffesionele koeriersdienst geleverd en die gaan net even wat zuiniger met de spulken om.
KlantenserviceMijn ervaring tot nu toe is dat de service telefonisch wat moeilijk bereikbaar is, maar via mail meestal binnen een paar uur reactie.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenUitleg in de winkel te weinig....had er meer van verwacht.
Prijs was oke. Ben best tevreden tot nu toe.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBij het zoeken naar een nieuwe tv tijdens Black Friday stuitte ik op FOKA, deze partij bood de beste prijs voor de tv die ik voor ogen had.
VerzendingLevering was perfect. Werd ruim van te voren gebeld door de bezorger en het pakket werd zonder moeite in mijn gang geplaatst.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe plaatsing van de bestelling en de betaling ervan ging gemakkelijk en probleemloos. Ze waren een van de goedkoopste aanbieders en hebben een thuiswinkelwaarborg dus daarom heb ik bij Foka besteld.
VerzendingLevering van het product ging volgens afspraak.
Uit eigen beweging
Algemeen-Snelle afhandeling van zaken.
-Bezorgservice nam goed contact op vantevoren voor tijdstip en dag exacte levering.
-Ik ben reuze blij dat ik een nieuwe model tv krijg voor dezelfde prijs als het oude model
- Foka grote winkel, maar altijd wel zeer betrouwvbaar in de afhandeling van zaken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe verstrekte informatie was duidelijk. De afspraken werden nagekomen. De levering was OK. Hier moest wel een aantal keer voor terug contact worden opgenomen. Dit lag waarschijnlijk aan de drukke eindejaarsperiode.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia de mail contact opgenomen met de klantenservice met de vraag of ze mij een goed voorstel konden doen voor een LG OLED55C8. Nog geen half uur later ontving ik een zeer scherp persoonlijk voorstel.
VerzendingVia de klantenservice werd aangegeven dat de TV, na bezorgafspraak, per koerier bezorgd zou worden. Diezelfde avond ontving ik echter een vooraankondiging van PostNL dat het pakket klaarstond om in het PostNL verzendproces opgenomen te gaan worden. Vanwege mijn slechte ervaring met PostNL qua dit formaat pakketten heb ik contact gehad met de klantenservice, de PostNL melding bleek een fout te zijn en de TV zou toch echt per koerier bezorgd worden. De dag daarna werd er contact met mij opgenomen door Thijse koerierdiensten voor een bezorgafspraak en de dag daarop is de TV op het afgesproken tijdstip, per koerier, afgeleverd. Perfect.
KlantenserviceZeer snelle en duidelijke antwoorden van de klantenservice.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenAV receiver besteld op black friday, beste prijs van de benelux (die ik toch kon vinden). Spijtig genoeg was de receiver uitverkocht, maar dat neem je er dan even bij.
De levering liet wat op zich wachten hierdoor. De feedback van de servicedesk en de automatische mails verliep steeds vlot. De levering kwam dan toch sneller dan voorzien door, waarbij de status niet geheel duidelijk was, ook niet voor support. Maar al bij al goede prijs, goede communicatie. Heel tevreden.
Verzending vlot verlopen, netjes afgeleverd. Wel zonder handtekening. Wat pro's en con's heeft :-)
KlantenserviceVlot antwoord en steeds vriendelijk.
Uit eigen beweging
AlgemeenGoede prijs, netjes behandeld door de klantenservice, geleverd volgens afspraak.
Bij FOKA gekocht vanwege de 5 jaar garantie regeling! Super!
Word verzonden via een derde partij. was een miscomunicatie en daardoor 1 dag later geleverd als beloofd. geen probleem.
KlantenserviceReageren snel via de mail en geven netjes antwoord
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOverzichtelijke en toegankelijke website met goede informatie. Bestel- en betaalproces verliepen probleemloos (je verwacht natuurlijk niet anders). Levering ondanks drukke periode keurig 1,5 dag na bestellen.
VerzendingZie algemene beoordeling.
Uit eigen beweging
AlgemeenBij Foka een goede service gehad en een goede uitleg van de producten. Uit eindelijk gekozen voor de Sony 55AF8 in combinatie met een Heos Sondbar met woofer.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBestelproces na betaling niet echt duidelijk.
Onduidelijk was het moment wanneer het product kon worden afgehaald. Dit duurde een aantal dagen
Uit eigen beweging
AlgemeenWaardeloze zaak. Op 29 nov een order geannuleerd en nu op 24 dec ondanks 2 telefoontjes en 2 mails nog steeds geen geld retour gekregen.
KlantenserviceRetour werd pas na mijn mail door ze opgepakt. 3x een toezegging gekregen dat het geld retour geboekt zou worden.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe levering had wat voeten in de aarde, maar we zijn blij met onze keuze voor Foka. Nergens was de prijs voor de televisie scherper, en de communicatie verliep zeer vlot en vriendelijk.
VerzendingDe leveringsdag is enkele keren uitgesteld zonder duidelijke reden. De levering zelf was goed.
KlantenserviceWe hebben onze televisie besteld in het weekend van Black Friday waardoor het zeer druk was. Iedere medewerker was zeer vriendelijk en behulpzaam.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVorige jaar nog de 55C7 besteld, de 65inch was destijds qua prijsstelling te duur.
Nu een jaar verder de 65C8 aangeschaft die nu bijna dezelfde prijstelling heeft als de 55C7 een jaar gelede. Nadat LG een nieuw scherm heeft geplaatst ivm 3 verticale banen in het scherm, de TV op zolder opgehangen, fantastische ervaring zeker icm een donkere ruimte, waarbij de pixels worden uitgeschakeld en je echt de bioscoop beleving meekrijgt.
De 65 inch is echt 2 maten groter en de kleuren, zeker in de Vision modus nog beter tot zijn recht komt.
Het enige waar ik onzeker over ben is de levensduur van de Oled techniek.
Ik houd al rekening met een korte levensduur ad 6 a 7 jaar ipv de gebruikelijke 10 jaar van een LCD tv.
Dit is het risico dat ik neem, ik heb dan wel de beste beeldkwaliteit in huis die momenteel beschikbaar is in de huidige tijd
Je begrijpt dat ik heb gewacht met de aanschaf van de C8 tot dat het probleem met de C7 was opgelost.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb ervaring met Foka Superstore n.a.v. een online bestelling van een televisie. (LG OLED55C8PLA). Dit was in het kader van Black Friday, onderhandelen over de prijs was mogelijk via Whatsapp. Reactie was binnen in een aantal uren, uiteindelijk een deal gesloten. Het klantencontact was snel en vriendelijk.
VerzendingVoor verzending van de televisie werd gebruik gemaakt van Thijsse koeriersdienst. Ik had geen eerdere ervaringen met het bedrijf maar bezorging verliep goed. Er werd telefonisch contact opgenomen om een bezorgafspraak te maken. Het bedrijf kwam op de afgesproken dag en in het afgesproken tijdsframe.
KlantenserviceIk heb deze review geschreven omdat klanten dan een goed beeld kunnen krijgen van een bedrijf. Daarnaast heb ik deze review geschreven vanwege een beloning: verlengde garantie van 2 naar 5 jaar. Dit laatste staat wel aangegeven op de website maar is niet bijzonder duidelijk.
Uit eigen beweging
AlgemeenTijdens Black Friday een Panasonic TV TX-40FXW724 besteld met een mooie korting! Dit is mijn tweede ervaring met Foka en ik kan niet anders zeggen dan top. Scherpe prijzen, duidelijke website, duidelijke communicatie snelle levering ondanks dat het in de Black Friday periode was. ''Geen fratsen'' webshop. 5 sterren dus!
Ik was eerst een beetje huiverig om een televisie te bestellen via een webshop, ivm transportschade en eventuele retourneerproces maar zoveel mensen doen het tegenwoordig. Televisie is in uitstekende staat geleverd door de Pakketbezorger! Omdat de televisies tegenwoordig dunner zijn dan de lcd schermen van een paar jaar geleden is er voldoende piepschuim en bescherming om zoveel mogelijk transportschade te voorkomen. Gewoon doen dus!
KlantenserviceVraag over omtrent indicatie levering omdat het in de Black Friday drukte periode was. Snel en duidelijk antwoord van de klantenservice. Top dus.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenUitstekend, goede uitleg en service. Kreeg wat ik wilde direct uit voorraad voor een goede prijs!