Gebruikers over webshop FOKA Superstore
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia de chatfunctie van Foka mijn LG oled tv en een SK10y soundbar besteld.
telefonisch waren ze niet bereikbaar en ook tijdens de chat waren ze niet bereid om mij op te bellen. De bestelling ging voorspoedig en een dag later had ik alles in huis.
Het bedrijf dat de verzending deed was alleen bereikbaar door een betaald nummer te bellen. Voor de rest ging de verzending prima
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia whats app contact gehad met de medewerker om tot een deal te komen voor 2 TV's. Erg fijn om 'tussen' de bezigheden door op deze manier te kunnen shoppen.
VerzendingIk werd netjes van te voren gebeld voor een afspraak, dus dat was prima! Het enige aparte was dat de chauffeur geen ruimte had voor beide tv's, ze zijn dus los van elkaar geleverd. Voor mij prima, ik had geen haast en ik snap wel dat 2 tv's tegelijk bestellen ook niet dagelijks aan de orde is.
KlantenservicePrima, snelle reactie en actie!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoed geholpen door zeer deskundige medewerker. De prijs was prima, na vermelding Tweakers OLED prijsdiscussie forum.
VerzendingOp Afspraak geleverd, en perfect in her vooraf opgegeven tijdslot
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoed en vriendelijke geholpen, eerst door niet gespecialiseerde medewerker, daarna door een specialist, toen dat nodig was.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoede service, snelle reactie via de mail. Wel slim om in weekend een afspraak te maken ivm drukte.
VerzendingLevering zou volledig met koeriersdienst komen maar soundbar en sub zijn toch met postnl verstuurd
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenSuper service en levering! Actie was eigenlijk verlopen maar het toch nog aan de actievoorwaarden kunnen aankopen!
VerzendingZeer snel geleverd
Uit eigen beweging
AlgemeenVia https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1832627 gewezen op Foka, als je even contact met ze opneemd em verteld over dat topic krijg je een aanbiedingsprijs voor de LG oled55c8pla. Alles was via de chat pijlsnel geregeld door Max. Nadat de betaling was voldaan, belde enkele uren later al de koeriersdienst om een afspraak te maken. Inmiddels staat de tv hier te pronken. Top service!
VerzendingGisteren een email en sms gekregen waarin de bezorger aangaf vandaag, zaterdag, tussen 8:30 en 11:15 de tv zou komen bezorgen. Vandaag om 8:35 stond hij op de stoep.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZeer tevreden over de afhandeling van mijn bestelling van de LG OLED55C8PLA tv. Via de chat besteld en betaald en 2 dagen later staat de tv op mijn tv meubel te pronken. Helemaal blij dus.
VerzendingVia de chat de tv besteld en er werd mij verteld dat ik 's avonds door een koerierdienst gebeld zou worden om een bezorgafspraak te maken van de tv. Dit gebeurde ook netjes en keurig op tijd
De levering kon de volgende dag plaatsvinden, alleen was ik helaas zelf niet in staat om de tv dan in ontvangst te nemen, dus een afspraak voor een dag later gemaakt.
TV is keurig in het meegedeelde tijdstip geleverd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia het tweakers forum gelezen over de aanbieding voor een LG C8 televisie. Hierop foka gecontacteerd en ook aan een scherpe prijs kunnen aankopen! Dezelfde dag de televisie nog kunnen afhalen.
KlantenserviceIn de winkel meteen geholpen geweest. De medewerker heeft nog netjes voor mij de televisie in de auto gezet.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBehulpzame winkel, snel geleverd en bereid om mee te gaan in de prijs van concurrenten in de regio
VerzendingNetjes geleverd d.m.v. koeriersdienst
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenZeer tevreden over de afhandeling van de aanoop van mijn LG Oled55C8. Op basis van eerdere reviews contact gezocht met Foka en ik heb de televisie voor €1590 kunnen aanschaffen. Tevens uit voorraad leverbaar.
VerzendingHelaas kon de bezorger mij niet helpen de televisie naar boven te brengen (appartement op 1 hoog), aangezien zijn auto kennelijk niet op slot kon.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoed geholpen, snel geleverd en zeer nette prijs. Beetje jammer dat ze de 5 jaar garantie koppelen aan een review.
VerzendingProduct werd niet op de afgesproken tijd geleverd maar te vroeg.
Uit eigen beweging
AlgemeenAfgelopen week prachtige LG OLED55C8PLA gekocht bij FOKA. Wat een plaatje! Veel reviews gelezen en deze TV kwam er voor mij als beste uit, ook zeer goede beoordeling door de consumentenbond. Ik ben blij met mijn aankoop en ik hoop lange tijd met deze tv vooruit te kunnen.
VerzendingZeer snelle levering. Woensdag middag bestelling gedaan. Levering dag erna in de ochtend!
KlantenserviceHeel duidelijk en snel geholpen via de chat op de website en via de telefoon met betrekking tot een aantal vragen.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBij het plaatsen van deze review krijg ik 5jaar garantie, de inhoud van de review is uit eigen beweging.
Op het forum over OLED tv's werd de naam FOKA vaak genoemd dat zij een mooie kortingen geven op (ieder geval) de TV's. Via de chat gaf ik aan dat ik dat op Tweakers gelezen had en via de whatsapp kreeg ik daarna een mooi aanbod. Na akkoord kreeg ik een betaallink, deze betaald en vervoglens meteen de factuur in de mail en de volgende dag 's ochtends stond de koerier al op de stoep. Kortom, zeer goede en snelle service en vriendelijke mensen op de chat en via whatsapp. Voor een volgende TV, of andere producten houd ik FOKA zeker in mijn achterhoofd en zou ook andere deze winkel aanbevelen.
Verzending verliep uiterst soepel. Via de whatsapp kreeg ik een bereicht dat ik die avond zou worden gebeld door de koeriersdienst welke hun TV's bezorgt. Tegen 16.30 werd ik al gebeld en vroeg ik om de snelste bezorg mogelijkheid, dat was de volgende ochtend tussen 8 en 10. Helemaal prima, kreeg gelijk een berichtje van de koerier ter bevestiging en inderdaad de volgende ochtend was hij er voor 10uur met de TV.
KlantenserviceVia de chat aangegeven dat op het forum van Tweakers mijn tv(OLED 55C8PLA) met korting verkocht werd. Daarop kreeg ik via de whatsapp een bericht met inderdaad de prijs welke ook in het forum stond. Hiermee ben ik akkoord gegaan, opdracht werd snel verwerkt en na betaling kreeg ik via de mail gelijk de factuur. Niks op aan te merken verder.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrima geholpen. Goede voorlichting gekregen en tevreden naar huis. We werden zelfs geholpen bij het in de auto zetten van de gekochte TV en soundbar
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBij Foka een hele mooie prijs gemaakt over de LG OLED55C8PLA. De service was goed en ook nog 5 jaar garantie bij de tv wat wil je nog meer.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVia het OLED forum gezien dat FOKA een prima prijs gaf voor de LG OLED55C8PLA vervolgens via chat contact met ze gehad en de TV opgehaald.
TV werd netjes mee gebracht naar de auto en zelfs in me auto gedaan.
Wat mij betreft top service en 5 jaar garantie door het schrijven van een review.
Uit eigen beweging
AlgemeenIn de winkel goed geholpen voor een nieuwe tv ,medewerker zelfs meegelopen naar de auto om in te laden,kreeg zelfs parkeergeld terug
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenFOKA reageerde snel op mijn vragen en de bestelling van mijn TV verliep snel en efficiënt.
VerzendingDit ging snel en efficiënt.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrima geholpen via chat, eerst via een dame die een collega erbij riep. Deze persoon had blijkbaar al meerdere verkocht want het ging erg snel.
VerzendingSnelle levering. Heel snel zelfs, er was voor 09.30 aangegeven en er stond al iemand om 07.30 voor de deur. Das idd voor 09.30u.
KlantenserviceTot dusver prima.