Gebruikers over webshop CD-ROM-LAND Breda
Review toevoegenFijne webwinkel, nooit problemen mee gehad, altijd op tijd, vriendelijk personeel in de winkel. Dus overal het algemeen een uitstekende zaak.
Gewoon een prima winkel en webshop, erg vriendelijk, reageren snel en een goede service. De prijzen zijn ook erg scherp.
Duidelijk website, overzichtelijk bestelproces. Betalen gaat makkelijk en je wordt goed op de hoogte gehouden over de mail.
KlantenserviceBijna drie jaar geleden heb ik bij CD-ROM-LAND een bestelling geplaatst van RAM-geheugen en een SSD. Het RAM-geheugen doet zijn werk nog steeds prima, maar de SSD, een Samsung 830 series 256GB, begon een paar weken geleden kuren te vertonen; iets minder dan twee maanden voor het einde van de garantie (3 jaar).
Omdat het om een vervelend, lastig te reproduceren probleem ging heb ik direct contact opgenomen met de technische dienst. Peter van de TD stond me vriendelijk te woord. Even de SSD opsturen met een kopietje van de mailwisseling was genoeg en een dag na het opsturen was de SSD al vervangen door een spiksplinternieuw exemplaar: een Samsung 850 EVO 250GB.
Ge-wel-dig, deze service. Mijn volgende computergerelateerde aankoop zal weer bij CD-ROM-LAND zijn.
Ik heb een NZXT behuizing gekocht, kreeg duidelijk uitgelegd hoe het ging als ik het via de website betaalde en kon afhalen in de winkel. Helaas was er niets meer op winkelvoorraad dus heb hem online besteld.
Ik bestelde hem en de volgende dag stond hij in huis.
Altijd krijg ik binnen 24u antwoord op mijn vraag, prima klantenservice als je het mij vraagt tegenover andere concurrentie.
Voeding gekocht, kreeg direct mail met de order en zelfs dagelijks een order-update per mail (levertijd was 3 dagen). Prima website en service.
VerzendingPakketje was geleverd op de afgesproken datum en erg netjes verpakt om schade te voorkomen, factuur zat er ook bij, niks op aan te merken.
Erg goeie service. Eerst een "defect" toetsenbord gekregen en vervolgens geretourneerd. Ik had het verstuurd op maandag, en woensdag had ik mijn vervanging weer binnen. Echt super! Volgende dag in huis is ook geen sprookje, zij doen het gewoon.
VerzendingGewoon de volgende dag in huis, zoals zij beloven.
KlantenserviceSupersnel en vriendelijk. Maken er geen zooitje van, ze houden het lekker simpel
Ik was op zoek naar een SSD voor een wat oudere, maar verder nog prima notebook. De website is in orde en bevat allerlei filters die het zoeken een stuk makkelijker maken. Verder is het plaatsen van de bestelling gemakkelijk.
Ik heb er voor gekozen om het product op te halen daar ik vrij dicht bij Breda woon. Het product lag tijdig klaar (was binnen 10 minuten de winkel weer uit), netjes geholpen.
Al met al is ook deze ervaring met CD-ROM Land weer prima.
Elke Belg zou deze winkel nauwgezet moeten bekijken voor hij een aankoop doet in eigen land. Hun prijzen liggen onder wat er in België gangbaar is en in tegenstelling tot andere NL winkels kan je betalen met bancontact (en dus kost je betaling slechts 2 euro, in plaats van 3% van het aankoopbedrag, zoals met visa in andere NL webshops).
Een overzichtelijke webshop, minstens even klantvriendelijk als coolblue met evenveel zorg voor hun verzendingen, maakt dit tot een uitstekende winkel die zijn aanbeveling dubbel en dik verdient.
Op de levering was eigenlijk absoluut niets aan te merken: verpakt zoals het hoort en mooi op tijd geleverd.
KlantenserviceKlantenservice verliep zeer vlot. Reactie op mails binnen de 24u, klant-geörienteerd, niets op aan te merken. De dag na de aankoop kreeg ik via mail reclame met een promotie op een product dat ik aangekocht had, na contacteren van hun klantenservice hebben ze me dan ook haast het volledige bedrag van de korting overgeschreven zonder daar een probleem van te maken.
Winkel met uitgebreid aanbod, laag geprijsd.
Kennis van personeel zeer matig (zelf gelukkig geen info/hulp nodig).
Prima website met duidelijke informatie m.b.t. het product. Overzichtelijk met veel extra informatie, zoals produkthandleiding en specificatiesheet.
VerzendingSnelle levering. Binnen 24 uur.
Prima verpakt in zeer stevige doos met luchtkussentjes.