computerzaak.nl

0 producten en 0 uitvoeringen

Gebruikers over webshop computerzaak.nl

Review toevoegen
Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik had hier 4 september een jaar geleden een refurbished laptop gekocht. Een klein half jaar later kreeg deze kuren. En werd deze onder garantie netjes en vlot gefixed. Een late review dus, maar ik wilde er altijd nog een review voor achter laten, want ik ben er nog steeds blij mee. Goede zaak!

Verzending

Zowel bij het aankopen als nadien na reparatie naar mij versturen, was het pakket netjes en snel geleverd. In een passende doos, waarin de laptop in speciale bubbeltjeplastic-zak werd vervoerd, zonder dat die in de doos heen en weer kon schuiven.

Klantenservice

Zowel per mail als telefonisch netjes te woord gestaan. Mijn laptop ging niet meer aan. Ik weet niet precies wat er aan gerepareerd is. En heb daar ook niet naar gevraagd.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb vier verschillende ervaringen met deze winkelketen annex webshop voor refurbished hardware.

Ten eerste heb ik voor 600 euro een vrij kleine en krachtige laptop besteld voor leerlingen van onze school. Er stond op de verkoop pagina 'Nette staat' en dat klopt ook wel wat betreft de behuizing, alleen is de accuduur van deze laptop om van te huilen.

Ik heb mijn vader hier een HP Elitedesk Mini laten bestellen. Prima ding, in nette staat, klein en snel, maar wat mij wel opvalt: de CMOS batterij is nu al leeg. Waarschijnlijk hebben ze die niet vervangen. Dat vind ik wel een beetje vreemd, aangezien computerzaak.nl beweerd de hardware op 30 punten te controleren. Dan zou dit ene hele bekende puntje daar niet bij zitten...?

Een collega van mij heeft goede ervaringen opgedaan met de reparatie / service afdeling van computerzaak.nl, hoewel hij een laptop naar hen had opgestuurd die niet bij hen was gekocht. Onderzoekskosten waren zo'n 50 euro en dat vind ik netjes, want ze hadden het probleem waardoor zijn laptop niet meer wilde starten binnen korte tijd achterhaald.

Een week geleden stuurde ik computerzaak.nl een mail met de vraag of ze nog een zakelijke mini pc met minimaal een Core i5 8500 en Windows 11 Pro in hun magazijn hadden liggen, want in hun webshop hebben ze nu bijna geen pc's meer. In eerste instantie kreeg ik een "ja" van een medewerker, maar binnen een week ineens een "nee" van een andere medewerker, nadat het voor mij duidelijk was geworden hoe ik de aankoop het beste via mijn werk kon regelen. Ik vind dat een slechte zaak. Als ik een "ja" krijg, wekt dat bij mij de verwachting dat er alvast voor mij een pc gereserveerd wordt. Dat was dus niet het geval.

Vanwege de bovenstaande goede ervaringen geef ik deze winkel een voldoende, maar ik vind de huidige staat van hun online assortiment desktop pc's (op dit moment maar 3) zorgwekkend. Ik heb via e-mail nog nagevraagd wanneer ze weer nieuwe voorraad binnen krijgen, maar kreeg daar helaas geen antwoord op.

Omdat computerzaak.nl 2 jaar garantie bied, ook nog fysieke winkels heeft en een prima service afdeling, blijf ik deze winkel nog wel een tijdje in de gaten houden en zal er zeker nog eens iets bestellen als bij hen de zaken weer beter gaan.

Verzending

Beide zendingen waren snel binnen en keurig netjes verpakt in stevige kartonnen dozen, met als toegift een gratis draadloze muis bij de laptop en in beide gevallen een voucher voor een gratis onderhoudsbeurt.

Klantenservice

Medewerkers van computerzaak.nl geven snel, maar niet altijd volledig antwoord.

Vandaar dat ze op dat punt in mijn ogen een voldoende scoren, maar niet goed of uitstekend.

Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bijzonder, voor het eerst in m'n leven een gerbuikt computer produkt gekocht bij een (web)winkel. Mijn 11 jaar oude 30" monitor (Dell Ultrasharp DVI-D, 2560x1600) monitor viel regelmatig uit. Helaas kan de videokaart in de evenoude workhorse PC niet beter.

Toevallig had deze shop gisteren exact dezelfde monitor in de pricewatch staan met volgens de beschrijving een 2cm krasje in het display voor 175 euri's. Met nauwelijks keus durfde ik dit aan - hij moet mee tot er een nieuwe PC gaat komen na de huidige prijsinflatie.

Meteen aangesloten staat ie nu te draaien met maar 16.000 draaiuren. Het krasje heb ik nog niet echt gevonden, het beeld is helder zoals mijn oude monitor jaren geleden..

Samenvatting: Een gebruikt produkt van een winkel die (tot nu) waarmaakt wat ze zeggen. Ik ben positief!

Verzending

Geen contact gehad, gewoon besteld en betaald. Binnen 24 uur in huis. Stevig verpakt, kwam prima uit de enorme doos met papier en bubbeltjesplastic.

Klantenservice

Tja, snelle verzending, goed verpakt. De afhandeling van een order zegt ook iets over de klantenservice van een bedrijf.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Voordelige winkel voor refurbished apparatuur.

Fijne laptop met als enige puntje van kritiek de stickers op de cijfers van het toetsenbord. Deze schitteren wat, maar zijn desondanks wel goed te lezen. Zo te zien zijn ze wel goed verlijmd, dus ik ga er van uit dat ze lang blijven zitten.

Het scherm van mijn Dell Latitude 7280 had wat stof achter het scherm of een clustertje dode pixels en ik kon de volgende dag in Arnhem er naar laten kijken.

Vriendelijk geholpen door Daphne en de laptop daar achter gelaten. Al snel het oordeel ontvangen dat het scherm kosteloos vervangen ging worden en dat het een paar dagen ging duren omdat ze -uiteraard- niet alles op voorraad hebben.

Keurig op de hoogte gehouden door de leverancier met betrekking tot de reparatietijd en wanneer het verstuurd zou worden.

Door drukte bij PostNL 2 dagen later geleverd, maar wederom keurig verpakt en zelfs een kaartje er bij van de medewerkster in Arnhem die mij geholpen had.
Attent!

Aanrader voor tweedehands apparatuur, omdat de service perfect is.

Verzending

Stevige doos en laptop omwikkeld met bubbeltjes plastic en opgevuld met bruin papier zodat het geen kant op kan.

Klantenservice

Het stof / de dode pixels maakten het scherm niet fijn bruikbaar en daar was alle begrip voor. Zowel via de mail als in de winkel.
Scherm werd zonder discussie vervangen, ondanks dat het een goedkope laptop was.
Het nieuwe scherm is ook niet perfect, maar dat mag je ook niet verwachten van een refurbished laptop; zeker niet voor de prijs die ik betaald heb.


Absolute aanrader!

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Een tweede hands laptop gekocht bij deze zaak, de laptop was goed verpakt, geen beschadigingen en hij werkt goed, na wat software updates...
De laptop had een Deens toetsenbord met stickers erop geplakt... dit had er wel bij mogen staan, maar dit is niet echt een probleem voor mij en ik heb de stickers en lijmresten eraf gehaald.
Verder waren er wat problemen met het opladen van de externe batterij wat opgelost moest worden met een BIOS update. Als ik een leek op het gebied van computers was was het niet goed gekomen en had ik hem weer teruggestuurd denk ik.
Dus er zijn zeker verbeterpunten, maar ik ben tevreden.

Scorekaart voor computerzaak.nl

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 4 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Webshop Keurmerk

Review toevoegen Meld foutieve informatie