Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

HP Procurve

Vergelijk HP Procurve producten

Verfijn resultaten

Prijs

Toon resultaten

Beoordeling

Toon resultaten

Verkrijgbaar sinds

Toon resultaten

CategorieŽn

Toon resultaten

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
197 producten - Pagina 1 van 8
   
Goedkoopste HP Procurve 1920-xG L3 Switch

HP Procurve 1920-xG L3 Switch

9 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 214,20

26 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 214,20

26 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

16-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 179,60

25 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 519,-

28 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 194,05

25 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 335,50

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 363,50

24 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-48G-PoE+(370W) Switch

HP Procurve 1920-48G-PoE+(370W) Switch

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 796,-

24 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 129,-

28 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 279,95

23 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1820 series

HP Procurve 1820 series

6 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 155,50

26 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-24G

HP Procurve 1820-24G

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 155,50

26 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-8G

HP Procurve 1820-8G

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 72,31

25 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-24G-PoE+

HP Procurve 1820-24G-PoE+

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 341,-

21 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-8G-PoE+

HP Procurve 1820-8G-PoE+

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 162,14

16 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-48G-PoE+

HP Procurve 1820-48G-PoE+

48-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 679,69

14 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-48G

HP Procurve 1820-48G

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 282,01

23 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1810-24G Switch

HP Procurve V1810-24G Switch

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

2 reviews

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

HP Procurve X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

SFP+, 1m

Kabels

Score: 0

€ 78,-

15 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR JD061A

HP Procurve X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR JD061A

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 443,50

10 prijzen

HP Procurve 2848

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve 1420-16G

HP Procurve 1420-16G

16-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 113,65

21 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X244 10G XFP to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

HP Procurve X244 10G XFP to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

Kabel

Kabels

Score: 0

€ 569,-

9 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1410-8G (J9559A)

HP Procurve V1410-8G (J9559A)

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 5

7 reviews

€ 143,99

3 prijzen

Goedkoopste HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER

HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 1.124,39

9 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable (JG328A)

HP Procurve X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable (JG328A)

SFP+, 5m

Kabels

Score: 0

€ 237,87

6 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 958,78

8 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1810-8G

HP Procurve V1810-8G

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

8 reviews

Geen prijzen beschikbaar

HP Procurve Switch 1800-8G

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 225,28

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC LR TRANSCEIVER

HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC LR TRANSCEIVER

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 612,60

12 prijzen

Goedkoopste HP Procurve NETWORKING X120 1G SFP LC LX TRANSCEIVER HP JD119B

HP Procurve NETWORKING X120 1G SFP LC LX TRANSCEIVER HP JD119B

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 130,95

14 prijzen

Goedkoopste HP Procurve MSM760 Mobility Controller

HP Procurve MSM760 Mobility Controller

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 3.129,06

8 prijzen

Goedkoopste HP Procurve MSM720

HP Procurve MSM720

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 2.336,81

10 prijzen

Goedkoopste HP Procurve A5830AF-48G Switch w/1 Interface Slot

HP Procurve A5830AF-48G Switch w/1 Interface Slot

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 8.519,61

4 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2510G

HP Procurve 2510G

2 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 716,32

1 prijs

  Goedkoopste HP Procurve 2510G-24

HP Procurve 2510G-24

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 716,32

1 prijs

  Goedkoopste HP Procurve 2510G-48

HP Procurve 2510G-48

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.289,86

1 prijs

Goedkoopste HP Procurve 5920AF-24XG FRT(PRT)-BK(PWR) FN TRAY (JG298A)

HP Procurve 5920AF-24XG FRT(PRT)-BK(PWR) FN TRAY (JG298A)

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 151,25

8 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 5830AF-96G L3 Switch (96 x 10/100/1000 + 10 x SFP+ 10G)

HP Procurve 5830AF-96G L3 Switch (96 x 10/100/1000 + 10 x SFP+ 10G)

96-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 14.189

4 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 5130-24G-PoE+-4SFP+EI

HP Procurve 5130-24G-PoE+-4SFP+EI

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.217,85

13 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2620

HP Procurve 2620

5 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 798,60

17 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2620-24-PoE+

HP Procurve 2620-24-PoE+

24-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 798,60

17 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2620-24-PPOE+

HP Procurve 2620-24-PPOE+

24-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 486,26

15 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2620-48-PoE+ Switch

HP Procurve 2620-48-PoE+ Switch

48-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 1.046,90

17 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2620-48

HP Procurve 2620-48

48-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 513,04

17 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2620-24

HP Procurve 2620-24

24-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 4

1 review

€ 369,99

14 prijzen

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 8


Nintendo Switch Google Pixel Sony PlayStation VR Samsung Galaxy S8 Apple iPhone 7 Dishonored 2 Google Android 7.x Watch_Dogs 2

© 1998 - 2017 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True

*