Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

HP Procurve

Vergelijk HP Procurve producten

Filters - Verfijn resultaten

Prijs

Beoordeling

Datum eerste prijsvermelding

CategorieŽn

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
197 producten - Pagina 1 van 8
sorteer op:
   
Goedkoopste HP Procurve 1920-xG L3 Switch

HP Procurve 1920-xG L3 Switch

9 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 157,-

24 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

16-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 157,-

24 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 188,76

27 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 94,-

27 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-48G-PoE+(370W) Switch

HP Procurve 1920-48G-PoE+(370W) Switch

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 782,94

20 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 500,86

23 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 392,75

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 196,-

25 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 384,54

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 249,50

26 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1410-8G (J9559A)

HP Procurve V1410-8G (J9559A)

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 5

7 reviews

€ 64,22

12 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530

HP Procurve 2530

12 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.040,60

21 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-PoE+

HP Procurve 2530-48G-PoE+

52-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.040,60

21 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-48-PoE+

HP Procurve 2530-48-PoE+

48-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 745,87

16 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-48G

HP Procurve 2530-48G

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 641,51

20 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

HP Procurve 2530-48G-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 904,50

16 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-8G-PoE+ Switch

HP Procurve 2530-8G-PoE+ Switch

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 307,25

19 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

HP Procurve 2530-24G-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 590,66

9 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 382W)

HP Procurve 2530-48G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 382W)

48-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.516,13

15 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 195W)

HP Procurve 2530-24G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 195W)

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 743,12

16 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-PoE+

HP Procurve 2530-24G-PoE+

28-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 644,49

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-24G

HP Procurve 2530-24G

28-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 365,50

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-8G

HP Procurve 2530-8G

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 229,92

10 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2530-24-PoE+

HP Procurve 2530-24-PoE+

24-poorts 100 Mb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 459,-

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1810-8G v2

HP Procurve 1810-8G v2

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

3 reviews

€ 151,25

1 prijs

Goedkoopste HP Procurve 1620-8G L2 Switch

HP Procurve 1620-8G L2 Switch

3 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 74,50

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1620-8G L2 Switch (8 x 10/100/1000Base-T, Webmanage, Fanless)

HP Procurve 1620-8G L2 Switch (8 x 10/100/1000Base-T, Webmanage, Fanless)

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 74,50

22 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1620-48G L2 Switch (48 x 10/100/1000Base-T, Webmanage)

HP Procurve 1620-48G L2 Switch (48 x 10/100/1000Base-T, Webmanage)

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 295,-

18 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1620-24G L2 Switch (24 x 10/100/1000Base-T, Webmanaged, Fanless)

HP Procurve 1620-24G L2 Switch (24 x 10/100/1000Base-T, Webmanaged, Fanless)

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 163,89

23 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1810-24G Switch

HP Procurve V1810-24G Switch

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

2 reviews

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 111,32

17 prijzen

Goedkoopste HP Procurve MSM460

HP Procurve MSM460

Access Point

Access points

Score: 0

€ 399,61

14 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2920

HP Procurve 2920

3 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.800,05

9 prijzen

 

HP Procurve 2920-48G-PoE+

44-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.800,05

9 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 2920-24G Switch

HP Procurve 2920-24G Switch

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 913,50

17 prijzen

 

HP Procurve 2920-48G Switch

44-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.334,63

17 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2920 2-Port Stacking module

HP Procurve 2920 2-Port Stacking module

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 289,40

20 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1820 series

HP Procurve 1820 series

6 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 85,92

23 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-8G

HP Procurve 1820-8G

8-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 85,92

23 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-24G

HP Procurve 1820-24G

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 157,35

27 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-48G-PoE+

HP Procurve 1820-48G-PoE+

48-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 699,-

15 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-48G

HP Procurve 1820-48G

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 341,08

23 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-24G-PoE+

HP Procurve 1820-24G-PoE+

24-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 348,27

20 prijzen

  Goedkoopste HP Procurve 1820-8G-PoE+

HP Procurve 1820-8G-PoE+

8-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 3

2 reviews

€ 153,60

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1910-48G

HP Procurve V1910-48G

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 5

1 review

€ 640,02

3 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1910-24G

HP Procurve V1910-24G

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 3.5

2 reviews

€ 259,91

2 prijzen

HP Procurve Switch 2650

48-poorts 100 Mb-switch

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC SR TRANSCEIVER

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 280,80

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve HP M220 802.11n WW Access Point

HP Procurve HP M220 802.11n WW Access Point

Access Point, WiFi max. 450Mbps

Access points

Score: 0

€ 139,76

13 prijzen

HP Procurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 52,15

21 prijzen

HP Procurve 10GbE al Switch Interconnect Kit

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 221,25

12 prijzen

HP Procurve 3400cl-24G

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve 2920-48G-PoE+ 740W Switch

HP Procurve 2920-48G-PoE+ 740W Switch

44-poorts 1 Gb-switch met PoE+ (802.3at)

Netwerk switches

Score: 0

€ 2.036,43

15 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2920 0.5m Stacking Cable

HP Procurve 2920 0.5m Stacking Cable

SFP+, 50cm

Kabels

Score: 0

€ 89,92

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1950-48G-2SFP+-2xGT Switch

HP Procurve 1950-48G-2SFP+-2xGT Switch

48-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 827,14

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1420-16G

HP Procurve 1420-16G

16-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 111,44

23 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1410

HP Procurve 1410

2 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 5

5 reviews

€ 286,19

1 prijs

  Goedkoopste HP Procurve 1410-24G

HP Procurve 1410-24G

24-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 5

5 reviews

€ 286,19

1 prijs

  Goedkoopste HP Procurve 1410-16G

HP Procurve 1410-16G

16-poorts 1 Gb-switch

Netwerk switches

Score: 5

5 reviews

€ 220,85

1 prijs

Goedkoopste HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 1.379,34

5 prijzen

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 8


Apple iOS 10 Microsoft Xbox One S FIFA 17 Sony PlayStation VR AMD Radeon RX 480 4GB Battlefield 1 Google Android Nougat Watch Dogs 2

© 1998 - 2016 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True