Door Jasper Janssen

Nieuwsposter

AMD Duron overclocking project

20-07-2000 • 20:04

83

Singlepage-opmaak

Intro

Tweakers.net Duron overclocking aankondigingTweakers log, stardate 00200700, time 0255: Na berichten dat de multiplier van de Duron en Thunderbird toch door AMD gelockt zou worden, voltrok zich een race tegen de klok. Over de hele wereld gingen overklokkers en andere fanaten aan de slag om zo snel mogelijk een oplossing te vinden waarmee de multiplier lock verbroken kan worden.

Tweakers.net kon natuurlijk niet achterblijven. In no-time werd er een moederbord geregeld en een processor gekocht. Dinsdagmiddag om 14:00 uur zaten Jasper, Floris en ikzelf klaar met de soldeerbout, draden, jumpers en tin, met voor ons een GigaByte GA-7ZM en een Duron 600.

Duron overclocking project: overzichtsshotje soldeerwerk

Op de volgende pagina's wordt verslag gedaan van onze avonturen. Hoewel het soms best wazige techniek is hebben we geprobeerd het voor iedereen begrijpelijk te houden. Onder grote tijdsdruk (het is nu inmiddels bijna drie uur 's nachts) hebben wij in zeer weinig tijd dit artikel geschreven, het kan zijn dat je hier of daar nog wat oneffenheden vindt. Van te voren vast onze excuses daarvoor. Voor verdere vragen kun je natuurlijk terecht op het Forum.