LG 47LM640S Zwart Review
1 februari 2013, laatste update op 1 februari 2013, 3.562 views Rapporteer
Intro Na 7 jaar genoten te hebben van mijn 32 inch Philips is het tijd voor een grotere LED-TV met full HD scherm. Keuze van het merk Omdat de Samsungs zo populair zijn ging mijn eerste keus uit naar de Samsung UE46ES5500, maar het beeld viel mij erg tegen waardoor mijn keus al snel naar de Samsung UE46ES6100 ging met een mooier vloeiender beeld. Tijdens het rondneuzen bij de Saturn en Mediamarkt viel mij op dat de huidige serie van LG prachtige beelden geven en dat LG op dit moment beter presteert dan de Samsungs in hetzelfde prijssegment. Als je ook 3D wilt zien, dan is LG sowieso de beste keus, want 3D is echt een stuk beter dan via de actieve (en dure) Samsung brillen. Die van LG kosten 4-5 euro en de brilletjes uit de...
Pluspunten
  • Scherp beeld
  • Goedkope 3D brillen
  • Perfect 3D
  • Goed geluid voor een platte TV
  • Prijs prestatie
  • Full screen dual play met aangepaste bril, ideaal voor gamen
  • Time shift
  • HD recording via USB
  • Streamen via NAS
  • iPAD, android remote control
  • WiFi
Minpunten
  • Voor deze prijs... geen min punten
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Intro
Na 7 jaar genoten te hebben van mijn 32 inch Philips is het tijd voor een grotere LED-TV met full HD scherm.
Keuze van het merk
Het beeld
In tegenstelling tot andere merken hoef je het beeld bij LG niet te kalibreren vanwege de goed werkende ‘intelligent sensor’, hoewel dit altijd nog beter kan door dit wel te doen. Je hebt een paar preset (zoals games, bioscoop) maar ook 2 eigen setting (daar hou ik van). Superscherp beeld via Ziggo HD of via full-HD films vanaf mijn server. De bewegingen zijn super vloeiend met de 400Hz. Wil je beter beeld, dan moet je je budget minimaal verdubbelen.
Het formaat
Eigenlijk wil ik twee formaten, een 32 inch voor de niewsprogrammas en een 100 inch voor films. Dit zal over een paar jaar wel kunnen met de oprolbare OLED schermen. Ik hou van films en het beeld moet dus zo groot mogelijk en mooi. Hierdoor lag mijn keus ergenes tussen 46 en 55 inch. Op dit moment moet je toch redelijk veel betalen voor een 55 inch en bij 55 inch moet je minimaal 3 meter afstand houden wat bij niet het geval is voor alle zitplekken in mijn kamer. Dus kom ik uit op de 47inch van deze LG