Samsung UE32D6500 Review
23 juni 2012, laatste update op 23 juni 2012, 1.828 views Rapporteer
Inleiding
Toen ik de 24” monitor kocht was het een prachtig groot apparaat, nu ik toe was aan een nieuwe wilde ik eigenlijk toch liever iets groters. Omdat de keuze in grote monitoren beperkt is, en een TV voordelen biedt t.o.v. van een monitor ben ik gaan zoeken naar een mooie TV in het prijsklassement van 400 tot 500 euro.
Een aantal TV's van Philips en Samsung vielen qua...
Pluspunten
  • Beeldkwaliteit
  • Clear Motion Rate
  • Game modus
Minpunten
  • Gamen met Clear Motion Rate onmogelijk.
  • Geluid
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Inleiding
In deze review zal ik in gaan op de naar mijn ogen belangrijkste eigenschappen van de televisie.
Beeldkwaliteit
Analoge televisie
De beperkingen van het analoge signaal van Ziggo uiten zich goed op de UE32D6500. Dit is natuurlijk een beperking van het signaal, en niet van de televisie zelf. Hierdoor kunnen we hier ook weinig waarde aan hechten. Het enige punt wat meegenomen moet worden is het feit dat analoge televisie op de oude CRT televisies er beter uitziet. Ookal scheelt de maat betrekkelijk weinig(32 vs 27 inch).
Digitale televisie met een setop box aangesloten via SCART
Digitale televisie via CAM Module en Ziggo Smart Card
De UE32D6500 maakt gebruik van Clear Motion Rate technologie. De UE32D6500 is 100Hz met Clear Motion Rate 200Hz. Clear Motion Rate zegt iets over hoe goed de televisie bewegende beelden aan kan. De televisie maakt bepaalde berekeningen om de content zo vloeiend mogelijk op het scherm te toveren. Clear Motion Rate is een toevoeging met waarde, het tv kijken word mooier met de vloeiende beelden. Op het moment dat je Clear Motion Rate uitschakeld zie je dat de content zonder Clear Motion Rate veel schokkeriger is.
Input's
  • 3 x USB
  • 4x HDMI
  • Componentingang & Composietingang (AV)
  • Digitale audio-uitgang (optisch)
  • Pc-ingang (D-sub)
  • CI-sleuf
  • 1 x SCART
  • RF-ingang (kabel & satteliet)
  • Hoofdtelefoonuitgang
  • Pc-audio-ingang (mini-jack)
  • DVI-audio-ingang (mini-jack)
  • Ethernet (LAN)
Gamen
Of toch niet...
Televisie als monitor
De PPI van het scherm is natuurlijk wel laag door zijn 1920x1080 resolutie op een oppervlak van 32" maar los daarvan is het een heerlijk scherm om op te typen.