Spire SP-ATX-600W RockeTeer IV, 600W (ATX 2.01) Review
29 januari 2008, laatste update op 29 januari 2008, 1.457 views Rapporteer
Pluspunten
  • Warmte productie
  • Geluids productie
  • Prijs
Minpunten
  • Slechts 2 PCI-Express/SATA stekkers
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Uitrusting en afwerking
Aansluit- mogelijkheden
Prestaties en stabiliteit
Volgens mij levert hij wel stabiele lijnen, al schommelt mijn vcore wel tussen de 1.325V en 1.400V, maar ik denk eerder dat dit ligt aan mijn moederbord (MSI P965 Neo-F zonder vcore instelling in bios.). Ik heb ook nooit een probleem gehad met opstarten of iets dergelijks.
Geluids- productie
Er zit een 120mm fan in, maar ik hoor hem niet.
Warmte- productie
Koelvermogen
Zoals ik al zei, hij wordt niet warm/heet, dus helemaal top.
Prijs
Een goede voeding voor deze prijs, zeker als je niet veel geld hebt zeker een aanrader!
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Spire SP-ATX-600W RockeTeer IV, 600W (ATX 2.01)?