Samsung Syncmaster S24A300B Zwart Review
27 januari 2012, laatste update op 28 januari 2012, 4.192 views Rapporteer
Tijdelijk doe ik wat standaard afbeeldingen de echte afbeeldingen volgen nog.
Inleiding
Ik zal hier een review geven over de Samsung S24A300BL, dus niet de S24A300B. Toch schrijf ik deze review hier, de S24A300BL is gewoon een variatie op de S24A300B. Dit staat ook onder de titel (kijk maar bij SKU).Het enige verschil tussen de BL en de B is namelijk het formaat. De BL is 23,6” waar de B 24” is.
Dit is mijn eerste review dus als jullie kritiek hebben hoor ik het graag.
Waarom heb ik deze monitor gekocht
Pluspunten
  • Goede prijs/kwaliteit verhouding
  • Mooi, strak design
  • Full HD
Minpunten
  • Buitenkant zeer stof- en krasgevoelig
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Inleiding
Bouwkwaliteit en vormgeving
De verpakking en installatie
Wat er allemaal in de doos zat:
  • De monitor
  • Voedingsadapter
  • VGA kabel
  • CD’tje
  • Snelstart
  • Warranty cards
Algemene indruk
Toen ik het scherm in de mediamarkt stond te bekijken naast nog eens 20 andere schermen leek het me niet zo ’n heel speciaal of heel groot scherm, maar toen het eenmaal thuis was het een enorm scherm. Dit komt vooral omdat ik van een 15” 1024x768 scherm kom. Daarom kan ik ook niet een heel goede vergelijking geven van de beeldkwaliteit.