Panasonic TV-42Z90AE6 Zwart Review
13 januari 2025, laatste update op 24 januari 2025, 609 views Rapporteer
Product gekocht +1
Pluspunten
  • Klein formaat.
  • Laag stroomverbruik met een maximum van 219W.
  • Netwerk uitschakelbaar daardoor weer domme TV.
  • Geluid niet de beste maar toch wel weer helder.
  • Off-Timer hardware matige knop op afstandsbediening.
Minpunten
  • FireTV OS / Opdringerige notificaties / jouw keuzes worden niet gerespecteerd.
  • YouTube video's niet te skippen naar volgende video via afstandsbediening.
  • Aanschafprijs veel te duur. Panasonic prijst zichzelf de markt uit.
  • TV opstarten duurt minimaal 40 seconden (wanneer je telkens de stroom eraf haalt ).
  • Jouw favoriete niet Amazon apps in Start menu moeilijker te benaderen. Geen directe input.
  • Amazon account nodig voor tv instellingen.
  • FireTV is een reclamezuil.
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
Intro en motivatie:
Sinds 2010 ben ik een Panasonic fan, echter mijn beleving met de TV-42Z90AE6 is gemengd.
YouTube & FireOS:
Waarom niet jouw apps direct bovenaan?
FireTV netwerk uitschakelen voor betere ervaring > Hallo Chromecast Ultra:
Het is weer als vanouds een domme TV die opstart op HDMI1. _/-\o_
Registratieproces:
Geluid:
Ik heb een TX-77LZW2004 welke toch echt krachtiger qua bass en ruimtelijker klinkt vanwege de omringende speakers die achter de televisie zit gebouwd. Dus mocht jouw motivatie goed geluid zijn dan is de huidige Panasonic Z95A meer iets voor jou als je de meerprijs ervoor wilt betalen. Houdt wel rekening mee dat de 55" Z95A behoorlijk wat meer stroom verbruikt (mede ook door het formaat verschil en helderder scherm ongeveer geschat 495W). Echter de Z95A is er in 2 formaten beschikbaar, namelijk 55" en 65" .
De TV-42Z90AE6 moest in een slaapkamer komen met een kijkafstand van 230cm en ik wilde zodoende geen energie slurpende grotere OLED tv hebben. De TV-42Z90AE6 verbruikt maximaal genomen 219W. De Z90a is in 4 formaten verkrijgbaar (42", 48", 55" en 65").
Traag opstarten:
Beeld :
Conclusie :
Waarom kiezen voor de TV-42Z90AE6?
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Panasonic TV-42Z90AE6 Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (2)
Sorteer op:
Weergave:
Bedankt voor jouw reactie.
Mijn slaapkamer tv is de hoofd televisie.
Tevens ook lager verbruik dan woonkamer televisie. In de woonkamer heb ik een 77" Panasonic OLED TV met zeer goed geluid maar deze staat alleen maar aan wanneer ik visite krijg en dat is zeer zelden. Eigenlijk is de woonkamer een showkamer.