ASUS ROG Strix SCAR 17 G733QS-HG015T Review
19 april 2021, laatste update op 19 april 2021, 817 views Rapporteer
Product gekocht 0
Pluspunten
  • 300hz monitor
  • Rgb rondom
  • Speelt alle games moeiteloos
  • Oogt mooi
Minpunten
  • Geen mux
  • Bios locked. Zie review
  • 1080p
  • Duur
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Voordelen:
- goede kwaliteit
- mooie RGB rondom
- super snel
- speelt alle games op max met goede FPS
- goede speakers
Asus laptops zijn gelocked. Je kan er niks mee. Je kan niks aan de laptop veranderen.
- MSI afterburner en HWinfo geven niet alles aan omdat bios dit niet toelaat.
- je kan niks in bios veranderen
Verder 2 grote nadelen;
- heeft 1tb SSD. Wil je uitbreiden dan kan dat alleen met een dure m.2 SSD.
- geen MUX switch. Je kan optimus niet uitschakelen voor betere prestaties.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een ASUS ROG Strix SCAR 17 G733QS-HG015T?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (4)
Sorteer op:
Weergave:
- XMP profiel aanzetten klopt je hebt AMD en dat is D.O.C.P. (Direct OverClocking Profile)
- Volgens de kenmerken via Tweakers heb je 3200MHz 32GB geheugen. Dus er klopt iets niet met de settings.
Start je niet toevallig op in bios EZ-mode?
Wat doet je bios als je op F7 drukt?
[Reactie gewijzigd door crzyhiphopazn op 25 juli 2024 10:08]
Zelf erg tevreden met de 15 inch versie en echt een gigantische stap voorwaards in vergelijking met m`n vorige scar en i7 7700. Vooral op de gebied van temperaturen en de snelheid die nog te behalen is. De laptp is eigenlijk volledig stil tijdens het spelen van een spelletje of CAD tekenen terwijl de voorganger Musk jaloers maakte door naar Mars te vliegen.
Is wel een super laptop verder daar ben ik het mee eens. De 17 inch heeft zelfs iets betere koeling dan de 15 inch.