LG 75UN85006LA Zwart Review
12 april 2021, laatste update op 12 april 2021, 415 views Rapporteer
Product gekocht +1
Zie verder uitgebreide review.
Pluspunten
  • prijs/kwaliteit
  • beeld
  • geluid
  • Smart TV is top
  • vele aansluitingen, w.o. HDMI 2.1 en eARC
Minpunten
  • beeldkwaliteit neemt flink af bij slecht bronmateriaal
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Achtergrond:
Uiteraard kan een beamer een nog groter beeld projecteren, dan deze al flinke 75" TV. Nu de tv hangt, ben ik zeer tevreden over het formaat. Groter was in dit geval niet nodig geweest.
De TV is aangesloten via COAX (Caiway) en WiFi.
Beeld:
Beeld van de LG:
4K. Dus scherp. 100Hz. Dus snelle beeldverwerking.
Heel blij met de 100Hz functie. De TV is voornamelijk gekocht voor voetbal. Helaas zend Caiway niet in 4K uit. Maar met upscaling is het ook zeer goed te doen. De bal is en blijft een bal en wordt geen streep, zoals bij sommige andere tv's wel degelijk het geval is.
Geluid:
Smart TV:
Echt bijzonder goed te noemen. Zeker voor low budget TV als deze (relatief).
We hebben al 2 x 43" LG 4K tvtjes voor speelzolder (PS4s). Onvoorstelbaar hoe goed het SmartTV gedeelte is op de LG tv's. Zeker voor dat geld. Android (op de Philips) laat echt ver te wensen over. Op de Philips gebruiken wij 4K AppleTV. Dat is bij de LG echt niet nodig. Super beeld, zeer snel menu. De apps updaten gaat razendsnel en opstarten/navigeren ook.