LG OLED55CX6LA Zwart Review
6 april 2021, laatste update op 9 april 2021, 7.731 views Rapporteer
Testpanel +2
Pluspunten
  • Super beeldkwaliteit
  • 4 x HDMI 2.1
  • Dolby atmos
  • webOS
  • HDR
Minpunten
  • Geen echte handleiding
  • Montage is niet intuïtief
  • Geen DTS
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Inleiding
Wat zit er in de doos?
Een TV.
Omscrhijving, specificaties en features.
  • 55 inch 4K 120Hz scherm
  • webOS
  • Magic remote
  • 40W 2.2ch audio systeem
  • G-Sync en FreeSync
  • 4 HDMI 2.1 poorten
  • 3 USB poorten
  • Optical audio OUT
  • Dolby Atmos
  • LAN
  • 5 GHz WiFi
  • 5 GHz WiFi