LG 65NANO866NA Zwart Review
6 juli 2020, laatste update op 6 juli 2020, 3.443 views Rapporteer
Pluspunten
  • Mooie afwerking
  • Snelle processor
  • Goede zwartwaardes
Minpunten
  • Weerspiegeling
  • Overdag soms wat donker beeld
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
In die ruimte staat nog een 50" plasma TV, maar na het kijken op de beamer is hij toch altijd wel klein. 65" zou daar prima kunnen, maar vond ik de prijs van OLED in dat formaat te duur. Uiteraard ken ik het tweakers forum over OLED tv's. Dus voor een ruimte waar je niet zo vaak zit was ik op zoek naar iets wat daar beter bij zou passen.
Uitpakken en Installatie
Eerste indruk
Beeld
Weet dat het er is en speel er eens mee.
Kijkhoek
Geluid
Apps
De app versie is hetzelfde, maar ik vind hem op deze TV een stuk fijner werken.
Apps ben ik dus super tevreden over.
Het werkt heel goed en prettig.
AirPlay 2 / Homekit
Verdere connectiemogelijkheden
Heb nog een oude 2,5" hard disk (60GB) in een behuizing gestopt en aan de TV gehangen. Aangezien ik met een CI+ kaart kijk, kan ik dan ook opnemen en live pauzeren.
Nadelen
's avonds heb ik er allemaal geen last van.
Conclusie
Ben er zeer tevreden over en de beeldkwaliteit heeft mij dus zeker positief verrast.
Afbeeldingen
Heb nog even twee afbeeldingen toegevoegd. Eentje om de kleuren overdag te tonen (is wel een animatie, dus niet helemaal eerlijk) en ook nog eentje om het formaat duidelijk te maken. Een normale iPad (9,7") staat op de soundbar om een indruk van de grootte te krijgen.
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 65NANO866NA Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (7)
Sorteer op:
Weergave:
Als je in de basis maar een redelijke tv koopt, kom je al een heel eind.
Enkel die local dimming is echt echt echt irritant! Moest direct uit! :-))
[Reactie gewijzigd door Joepie007 op 22 juli 2024 18:01]
Hallo Ernie,
Ik zou dan gaan voor 3 en 4. Dus degene die naar achteren wijzen. Daar staat ook 4K 120Hz bij.