LG 86UN85006LA Zwart Review
27 juni 2020, laatste update op 27 juni 2020, 3.823 views Rapporteer
Product gekocht +1
Echt een super mooie en grote tv. Ik zat te twijfelen tussen een 65 inch OLED en deze. Uiteindelijk toch voor de grote gegaan i.p.v. OLED. Ben er super blij mee en weet zeker dat bigger ook echt better is :).
Pluspunten
  • Groot scherm
  • Makkelijk in te stellen
  • Prachtig beeld
  • Prijs/kwaliteit verhouding
Minpunten
  • Dik
  • Standaard is uitschakeltimer geactiveerd
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Echt een super mooie en grote tv. Het was even wennen als je van 40 inch af komt. Maar na een ruime week is het alweer gewend. Ik zat te twijfelen tussen een 65 inch OLED en deze. Uiteindelijk toch voor de grote gegaan i.p.v. OLED. Ben er super blij mee en weet zeker dat bigger ook echt better is :). Mocht je op zoek zijn naar een betaalbare en mooie 86 inch tv dan is dit zeker een aanrader. Had ook nog gekeken naar een Samsung 77 inch QLED. Het verschil tussen LED en QLED is verwaarloosbaar. Omdat de tv zo groot is zit deze op een muurbeugel die naar voren kan. Zodoende kan ik zonder tillen een kabeltje aansluiten. Zo'n beugel Is geen overbodige luxe als je zo'n grote tv hebt.
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 86UN85006LA Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (18)
Sorteer op:
Weergave:
Wat is je zit/kijk-afstand ?
Ik heb nu een 70 inch en 1600 euro voor een 86 inch, begin ik toch te twijfelen om maar eens over te stappen.
De kijk afstand is 5 meter. Maar als je iets dichterbij zou zitten is dat ook geen probleem.
Ik zie dat de tv 2 HDMI 2.1 en 2 HDMI 2.0 welke heeft die eARC ???
Kan je foto maken van HDMI ingangen aub ?
Ik zit te twijfelen tussen die en de Sony XH90.....
Een foto gaat helaas niet lukken. Wel vond ik deze op het internet misschien heb je hier wat aan.
https://ibb.co/QMfnvrq
Hoi, ik lees dat iemand aangaf dat TV voor 1600 euro te koop is/was. Enig idee waar of was dat maar een actie? Ik heb een 65” en wil toch graag een stap groter gaan.