Goodram IRDM X IR-X2666D464L16S/16GDC Review
25 mei 2020, laatste update op 25 mei 2020, 450 views Rapporteer
Mooie RAM modules zonder al te veel poespas!
Pluspunten
  • Uiterlijk
  • Kwaliteit
  • Levenslange garantie
  • Low profile
  • Mooie opties qua kleuren
Minpunten
  • Duurder dan vergelijkbare opties
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Inleiding
  • 2666 MHz
  • 2800 MHz
  • 3000 MHz
  • 3200 MHz
De RAM modules zijn ook in verschillende kleuren verkrijgbaar, zo heb je keuze uit:
  • Zwart met rode accenten
  • Rood
  • Lichtblauw
  • Wit
  • Rood/wit/grijs camo
Voor deze review heb ik de zwarte 2666 MHz modules gekregen.
https://i.imgur.com/2PdpkM9.jpg
Specificaties
Module type: DDR4
Capaciteit: 2 x 8GB
Frequentie: 2666 MHz
Latency: 16-18-18
Spanning: 1,20V
Materiaal: Aluminium body
Garantie: Levenslange garantie
Verpakking
De RAM modules komen in een klassieke plastic verpakking, niets speciaal op dit front dus.
https://i.imgur.com/V5OYdMO.jpg
https://i.imgur.com/ngRvUrj.jpg
Beide RAM modules zijn apart verpakt.
https://i.imgur.com/f6EExo1.jpg
Uiterlijk
In gebruik
Conclusie
Met 2666MHz is het niet de snelste RAM kit. Met een beetje overclocken is het misschien nog wel hoger te krijgen, of ga gewoon voor de 3200 MHz kit. Het minimalistische design spreekt mij erg aan, ook de optie voor de verschillende kleuren is leuk! Qua prijs liggen ze echter iets hoger dan andere non RGB RAM modules.