Tagan TG380-U01, 380W (ATX) Review
3 juni 2010, laatste update op 3 juni 2010, 469 views Rapporteer
Vrijwel alle bufferelco's op de printplaat zijn overleden, gelukkig zijn de 2 lijnelco's (grote 300V types) wel goed gedimensioneerd en de kleintjes doen amper iets. Ook valt op dat de printplaat niet gewassen is na het solderen, overal zit nog hars van het soldeer waar allemaal stof aan blijft plakken.
Ook lopen de spoortjes op de dus niet geïsoleerde print erg...
Pluspunten
  • Van de buitenkant een zeer professioneel product, goede behuizing, veel accessoires en geen overdreven capaciteiten (380W = 380W).
Minpunten
  • Amper merkondersteuning.
  • Slechts 1 jaar garantie.
  • Geen aanduiding verschil in +12V/+5V rails
  • Alle secundaire condensators lekken: Niet de 2 groten gelukkig.
  • Printplaat is niet gewassen: Heel vettig, trekt erg veel stof aan.
  • Weinig 'clearance' tussen HV lijnen: I.C.M. vet, kortsluitgevaar.
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
Ook lopen de spoortjes op de dus niet geïsoleerde print erg dicht naast elkaar, zeker niet de aanbevolen 6MM voor 230VAC.
Van buiten een mooi product, van binnen komt het zijn reputatie niet na.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Tagan TG380-U01, 380W (ATX)?