LG 24MP59G-P Zwart Review
23 december 2019, laatste update op 2 januari 2020, 470 views Rapporteer
Product gekocht +1
Mooie vervanging van 2 oudere 22"monitoren.
Heb lang gezocht naar geschikte vervanging.
Een 1920x1080 resolutie met 75herz was daarmee voor mij voldoende. Ben zeer blij met deze schermen.
Pluspunten
  • Scherpe prijs
  • Mooi beeld
  • Geschikt voor gaming
  • 75 Hz
Minpunten
  • geen vesa-beugel aansluiting aan achterzijde
  • Niet in hoogte verstelbaar
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Eindelijk mijn 2 oude 22" LG TN-schermen vervangen, die toch alweer +/- 10 jaar oud waren.
Een 1920x1080 resolutie op een IPS scherm met 75 herz was daarmee voor mij voldoende. Ben zeer blij met deze twee 24" monitors.
Na een test deze twee schermen aan mijn AMD R9 280X gehangen en één van mijn oude schermen (22" met 1650 x 1050) erbij geprikt. Windows draaide met wat kleine aanpassingen verrassend leuk op 3 schermen.