LG UltraGear 24GL600F Zwart Review
16 juni 2019, laatste update op 17 juni 2019, 497 views Rapporteer
Testpanel +1
Pluspunten
  • Hoge helderheid
  • Sherp beeld
  • Lage Prijs
  • HDMI audio doorvoer
Minpunten
  • Niet draaibaar
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Testfest 2019!
Algemene beoordeling.
Zelf gebruik ik dagelijks een 27 inch HP monitor welke volledig aan mijn behoeftes voldoet.
Het is een simpel 1080p ips lcd scherm, maar man wat was ik blij toen ik mijn HP in huis haalde.
Specificaties.
Het gaat hierbij om een TN display met de volgende specificaties:
De scherm afmeting bedraagt zo'n 24 inch, 23,6 inch om precies te zijn. Met zijn 1920 bij 1080 schermresolutie praten we hier over een full HD display met een aspect ratio van 16:9 met een pixeldichtheid van 93,34 PPI en een minimale helderheid van 240cd/m² en een standaard helderheid van 300cd/m². Een responstijd van 5ms tot maximaal 1ms. RADEON FreeSync™ en een verversingsnelheid van 144hz behoren ook tot de mogelijkheden, echter heb ik dit niet kunnen testen.