LG 32LK6100PLB Zwart Review
13 mei 2019, laatste update op 13 mei 2019, 678 views Rapporteer
Product gekocht +1
Nette en complete televisie met volwassen mogelijkheden, maar helaas slecht geluid.
Pluspunten
  • Mogelijkheden/functies
  • Smartmogelijkheden
  • Beeldkwaliteit
  • HDR
  • Snelheid
  • Afwerking
Minpunten
  • Geluidskwaliteit
  • Geen koptelefoonaansluiting
  • Forse rand (vind ik niet storend)
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Heel lang over deze tv gedacht. De mogelijkheden zijn niet heel breed als je een goede 32" tv voor niet al te veel geld zoekt. Dit was één van de weinige tv's die over alle functies beschikte, die ik graag wil in een tv. Ik twijfelde er over mijn 43" TV uit de woonkamer naar de slaapkamer te doen en dan in de woonkamer te gaan voor 4K en 55", die zijn niet zo gek veel duurder dan een goede 32" tv. Voor een paar euro meer krijg je al snel een hele zooi extra mogelijkheden. De basiskosten maken 32" televisies nog steeds verhoudingsgewijs erg duur. Maar jah, mijn slaapkamer is maar 2m10 breed en mijn bed 2m lang, dus dat werd me toch iets te heftig aan het voeteneinde. En toen kwam eindelijk deze tv in de aanbieding voor 210 euro ofzo en dat deed de balans omslaan en heb ik besloten hem aan te schaffen.
Voordat ik deze tv kocht had ik een mini pc met 23" monitor en een paar 12, 13, 14 ofzo jaar oude Medion PC luidsprekers die ooit 15 of 20 euro gekost hebben, maar waar echt een geweldig geluid in zit. De LG haalt het hier niet bij, komt niet in de buurt. Maar jah, doordat er geen hoofdtelefoonaansluiting op de tv zit, is het simpel aansluiten van deze boxjes niet mogelijk. Zo jammer, een plugje van een paar cent en het was klaar geweest. Als je dan kutgeluid uit een tv laat komen, doe er dan in ieder geval een 3,5" jack aansluiting op.