LG OLED55B8PLA Zwart Review
23 februari 2019, laatste update op 23 februari 2019, 1.008 views Rapporteer
Testpanel +1
Pluspunten
  • Scherp beeld
  • Nette afwerking
  • Dunne rand
  • Dolby Vision
  • Prima geluid, niet super
  • Goede kijkhoek
Minpunten
  • Behoorlijk dik aan de onderkant
  • Afstandsbediening mist wat knoppen
  • Wiebelige voet
  • Stevige prijs
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Groot, niet lomp
Een 55” tv is op zichzelf natuurlijk behoorlijk groot, al is alles relatief. Hoe verder je van je tv zit, hoe meer formaat deze kan hebben. De LG OLED55B8PLA is met 55" een behoorlijk stuk groter dan mijn huidige tv, een 42" LG 42LM660S. De afstand bij mij thuis tussen de tv en de zitplekken is niet heel groot. Een 55" is lekker, maar wat mij betreft ook echt het maximum. Dus toen ik in het testtraject van Tweakers en LG een 65" binnenkreeg, kon ik daar niet echt van genieten. Na 24u verdween het toestel weer in de doos. Gelukkig kon ik een paar weken later alsnog de 55" proberen.
Features
Apps
Aansluitingen
Geluid
Ik heb het idee dat deze LG het goed doet, maar niet extreem. Mijn huidige toestel komt naar mijn idee beter uit de bus. Opvallender nog, de 65” die ik eventjes in huis had, deed het beduidend slechter.