LG UltraGear 32GK650F Zwart Review
7 februari 2019, laatste update op 7 februari 2019, 951 views Rapporteer
Testpanel +1
Goede monitor, mooi vormgegeven maar vrij groot op een standaard bureau.
Pluspunten
  • Weinig input lag
  • Groot
  • Snelle response tijden
Minpunten
  • Prijs
  • Groot
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Voor Tweakers deze 32 inch LG 32GK650F monitor een aantal weken mogen testen. Komend van een 27 inch scherm was dit een monster van een scherm bij het uitpakken.
Omdat het een gaming monitor betreft heb ik de monitor uitgebreid getest met Tom Clancy's The Division en met mijn all-time favoriet Battlefield 2. In vergelijking met mijn beeldscherm (Samsung Syncmaster 2693HM) was dit echt een verademing, goede resolutie en een erg goede refresh rate van 144 Hz.
Aan de achterkant zitten de volgende aansluitingen: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 stroomaansluiting en een 3.5mm speakeraansluiting. De speaker poort geeft enkel het geluid door vanuit de HDMI kabel er zitten dus geen speakers op de monitor.