LG OLED65B8PLA Zwart Review
20 januari 2019, laatste update op 20 januari 2019, 2.807 views Rapporteer
Testpanel +1
Pluspunten
  • Prachtig Beeld
  • Veel contrast
  • Goed geluid
  • Zeer intuitief
Minpunten
  • Erg fragiel
  • Veel prijsverschil
  • Veel weerspiegeling
  • Voedingskabel niet afneembaar
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Algemene beoordeling
Featureset
Pixeldefecten en Ghosting
In de korte 2 weken dat ik dit apparaat heb mogen testen ben ik geen enkel pixeldefect tegengekomen.
Kleurweergave, contrast en helderheid
Bouwkwaliteit en afwerking
Prijs
Conclusie
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG OLED65B8PLA Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (13)
Sorteer op:
Weergave:
Ik heb anderhalf jaar een 55" OLED C7. Prachtige tv en fantastisch beeld. Als je dat beeld vergelijkt met de doorsnee LCD's die je familie en vrienden hebben staan, heb je echt medelijden dat ze daar naar moeten kijken :') 55" vond ik echt enorm, maar een 65" of groter zou ik nu ook prima vinden.
De minpunten die je meegeeft, zoals de tv is te groot en nogal duur ten opzichte van een 55" zijn nogal subjectief. Als je op 2 meter afstand zit is 65" mogelijk aan de grote kant, aan de andere kant, je ziet dan wel goed het verschil tussen fullhd en 4K. Dat ga je op 4 meter namelijk niet zien. Geloof mij, over een maand ben je gewend aan 65" en is alles daaronder te klein. 65" is 'maar' 10" groter dan 55", maar het beeldoppervlak is wel zo'n 40% groter bij een 65" tov een 55". Dan is het prijsverschil zo gek nog niet.
[Reactie gewijzigd door Hulleman op 26 juli 2024 01:25]
Bedankt dat je de tijd hebt genomen om mijn vragen te beantwoorden.
Geniet al sedert 2016 van een LG OLED (55 inch), E6 en de tv kostte destijds iets van 2700 euro. Veel geld maar ik ben blij dat ik het destijds besteed heb; al vele jaren uitmuntende kijkplezier.
Geen hinder van burn-in?
Ik vind je minpunten wat vreemd.
- Prijs: Ook een wat vreemd argument. Ja je betaald voor 10" meer een hoop geld, maar dat is altijd al zo geweest. Sterker nog, ik denk dat de paar inches meer die er dit jaar bij komen voor 88+ tv's wel meer gaat kosten dan een paar 100 euro.
Ik snap dat je je de minpunten wat vreemd vind.
Ik denk dat het vooral komt omdat 10" meer of minder op papier weinig lijkt. Terwijl de stap van 55" naar 65" betekent dat je 40% meer beeldoppervlak heb. Dus ja, het is "maar 10" extra" MAAR dit betekent bijna de helft extra schermoppervlak. Of je dit nodig hebt is een tweede.. Maar het is wel belangrijk om zo te kijken naar die extra inches imo.