LG 27UK850-W Zilver Review
4 december 2018, laatste update op 4 december 2018, 1.290 views Rapporteer
Product gekocht +1
Prachtige 4K IPS monitor met een strak design.
Pluspunten
  • Design
  • IPS paneel
  • Aansluitingen
Minpunten
  • Lichte backlight bleeding
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
LG27UK850-W Review.
Strak design. Strak beeld.
Algemeen
Dit topmodel van LG is een erg degelijk 27 inch 4K IPS scherm. Waarom dit mijn keuze voor een nieuwe monitor werd lees je in deze review.
Design
Aansluitingen
DisplayPort (1.2), 2x HDMI (2.0), USB-C.
Paneel
Varia
*De bediening gebeurt met een pookje en dit gaat vrij vlot.
*De instellingen zijn uitgebreid aanpasbaar.
*De verpakking komt compleet met verschillende kabels om het scherm aan te sluiten.
*De voeding heeft een externe blok.
Conclusie
Ben je op zoek naar een strakke 27” 4k monitor dan is dit momenteel een van de beste keuzes die je kan nemen. Een mooi design en uitstekend IPS paneel rechtvaardigen de ietwat hoge aankoopprijs.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 27UK850-W Zilver?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (8)
Sorteer op:
Weergave:
Mijn c7v oled heeft me verpest :)
Hoi, wat jammer dat je er zoveel last van hebt.
Ja natuurlijk, je ''moet'' gewoon heel dat edge led negeren en minimaal direct led nemen..
pricewatch: LG 32UD59-B Zwart
[Reactie gewijzigd door LopendeVogel op 23 juli 2024 23:28]
Volgens de tweakers specs is dit een direct led :)
Al met al vond ik 400 euro te veel voor een product waar ik gemengde gevoelens over heb.
De 27UK850 van mij is terug gegaan ook vanwege de backlight bleed. Zeer ergelijk met games / films met donkere achtergronden. Ik wacht nog wel op de nieuwere 4K@144Hz kijken wat die gaan doen.