LG OLED65B8PLA Zwart Review
23 november 2018, laatste update op 23 november 2018, 913 views Rapporteer
Testpanel +1
Dit is een prachtige TV met een ontzettend mooi beeld en handige bediening. Voor mij persoonlijk is een upgrade van mijn huidige Samsung FullHD 50 inch tv niet noodzakelijk, ik zie geen meerwaarde. Daarnaast heeft deze TV door zijn manier van bedienen ook een dubbelrol als erg duur kattenspeeltje.
Pluspunten
  • Hoge beeldkwaliteit
  • Contrast
  • Noodzakelijke apps staan erop
  • Veel personaliseringsmogelijkheden
Minpunten
  • Prijs
  • Geluid is acceptabel maar niet heel goed
  • Voet is deels van plastic
  • Komt erg fragiel over door het dunne design
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Mij viel eigenlijk meteen op dat deze tv geen kleine jongen is, dit had ik van te voren al wel bedacht natuurlijk maar in de praktijk bleek 65 inch groter dan ik had verwacht. Ik vroeg mij dan ook af of het allemaal wel zou passen bij mij thuis. Ik heb nu een 50 inch Samsung FullHD TV staan en deze voelde voor mij altijd al erg groot aan. Gelukkig was de voet van de TV niet buitenproportioneel groot waardoor hij met de soundbar ervoor nog paste op het TV meubel
De beeldkwaliteit van de TV is erg hoog, natuurlijk mede door het OLED paneel. Zwart is echt zwart en het contrast is oneindig. Het is jammer dat OLED nog vrij prijzig is want qua beeldkwaliteit merk je het verschil ten opzichte van een LCD scherm echt ontzettend goed, kleuren komen natuurlijker over. Zoals al eerder aangehaald is het scherm met zijn 65 inch enorm groot (in mijn beleving dan). Ik zit maar 2,5 meter van de TV af en daarvoor is 65 inch eigenlijk vooral gewoon te lomp, de 55 inch variant zou bij mij thuis beter op zijn plek zijn. Daarnaast is de 55 inch variant een stuk goedkoper dus je moet je afvragen of die 10 inch de meerprijs wel waard is.
Samenvattend:
• De TV heeft een prachtig scherm
• WebOS werkt prettig en is makkelijk in gebruik
• Veel instellingen om de TV naar eigen smaak in te stellen.
• Afstandsbediening is fijn, wel storend dat het aanwijzerpijltje niet automatisch verdwijnt.
• Voet is wat te laag
• TV is erg prijzig, zeker de 65 inch variant.