Samsung UE50NU7090 Zwart Review
15 oktober 2018, laatste update op 29 juni 2024, 1.533 views Rapporteer
Product geleend +1
De reviewer heeft dit product te leen gekregen voor het schrijven van deze review.
Pluspunten
  • beeld
  • steam link
  • prijs
Minpunten
  • center speaker blokkeert ondertiteling
  • afstandsbediening
  • duurzaamheid - na 5 jaar is het wel klaar.
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
Voor de meeste woonkamers vind ik een 55" en 65" TV die tegenwoordig "normaal" zijn niet geschikt; dit 50" scherm is nog steeds geen kleintje en geeft een heerlijk meeslepende thuisbioscoopervaring.