Panasonic TX-55EZW954 Zwart Review
21 augustus 2017, laatste update op 28 augustus 2017, 2.584 views Rapporteer
Testpanel +2
Pluspunten
  • Eyecatcher
  • Zwartwaarde
  • Fantastische beeldkwaliteit
  • 'Hoofd' afstandbediening
  • App met veel mogelijkheden
  • Reageert snel op commando's
  • Beeldverwerking
Minpunten
  • Prijs
  • Onhandig geplaatste aansluitingen
  • Firefox OS
  • touchpad controller
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
1. Ontvangst, uitpakken en monteren
2. Uiterlijk
3. Beeldkwaliteit
4. My Home screen 2.0
5. Afstandbedieningen
6. Conclusie
Ontvangst, uitpakken en monteren
De tv werd afgeleverd door een alleraardigste koerier. Daar ik in een appartement woon was het even wachten tot hij de tv naar binnen kon brengen. Bij binnenkomst werd duidelijk waarom het redelijk lang duurde voor hij boven was; de doos met daarin de tv is enorm, veel groter dan je zou verwachten van een 55 inch tv.
[img]16c946I7[/img]
Kat ter referentie
[img]SxCDMq1R[/img]
[img]i20MCqr4[/img]
Uiterlijk
Zelf heb ik een bescheiden 40 inch LED tv staan. Hoewel ik het niet had verwacht scheelt die 15 inch behoorlijk als het onderdeel uitmaakt van je woonkamer. De tv ziet er fraai uit. Strak, zonder glimmende chromen randen of grote IR uitsteeksels en de simpele maar massieve voet kan mij wel bekoren. Het paneel zelf is zeer dun zoals gebruikelijk bij een OLED paneel wat geen backlight nodig heeft maar de onderste helft is dikker om plaats te hebben voor de aansturing, speakers en aansluitingen.