Acer Aspire Timeline 3810T-353G25N Review
Verwijderd
16 juli 2009, laatste update op 16 juli 2009, 3.514 views Rapporteer
Pluspunten
  • *Licht en dun (dunner dan de NC10)
  • *Goede accuduur, met standaard gebalanceerde prestaties en WIFI aan haal ik ruim 5 uur.
  • *Goed gebouwd, weinig flexibiliteit in toetsenbord, het is gewoon stevig.
Minpunten
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
De acer 751, Samsung NC20, HP DV2, Samsung X210, samsung X360, MSI X3-serie.
Ik heb bij deze Acer 3810 SU3500, denk ik een goed alternatief gevonden.
Uitpakken
Accuduur
Acer zelf
De Acer zelf is 320mm (B) * 230mm (D) * 25mm (H). hij is dus goed qua formaat niet te veel priegelen, maar ook lekker plat. Dit is erg fijn als hij in een fotorugzak moet met speciaal achtervak.