Sony Bravia KDL-37V5500 Zwart Review
3 juli 2009, laatste update op 3 juli 2009, 5.478 views Rapporteer
Featureset
Pluspunten
  • Veel features/aansluitmogelijkheden
  • Ingebouwd CI+ slot i.c.m. DVB-C (HD) tuner
  • Zeer goede beeldkwaliteit
  • Makkelijke interface met de XMB (Xross Media Bar)
  • Duidelijke afstandsbediening
  • Goede zwartweergave
Minpunten
  • Voet en omlijsting trekt stof aan
  • DLNA mogelijkheden voor films erg beperkt
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Featureset
Kleurweergave en beeldverwerking
De kleurweergave is out of the box al erg mooi te noemen. Mensen zien hebben natuurlijke tinten, kleuren zien er niet overdreven uit en zwart is ook echt zwart. Mocht dit niet voldoende zijn, dan is alles nog handmatig aan te passen qua helderheid/contrast/witbalans etc. De Bravia Engine 3 doet hier dus goed werk. Het feit dat de tv 50Hz is, is nauwelijks te merken. Enkel wanneer er balken met tekst door het beeld heen lopen is het te merken dat dit niet vloeiend loopt, met gamen of het bekijken van films heb ik er tot nu toe geen last van gehad.
Geluidskwaliteit
FullHD Films
Digitale TV
Conclusie
Update 03-07-2009: Digitale TV toegevoegd
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Sony Bravia KDL-37V5500 Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (3)
Sorteer op:
Weergave:
En daarbij moet ik ook zeggen dat je voor je budget ook een 40" had kunnen kopen van dezelfde serie, maar dat moet natuurlijk dan weer in je woonkamer kunnen staan dus dat zal dan de reden wel zijn :)
Toen ik mijn 37" kocht vond ik m al duur zat, de 40" was zo'n 120 euro duurder en dat vond ik het niet waard. Tevens is de 37" groot genoeg op mijn slaapkamer, 40" had hier echt overdone geweest.