LG 42LH5000 Zwart Review
2 juni 2009, laatste update op 2 juni 2009, 5.527 views Rapporteer
De 42" LH5000 komt verpakt in een zeer grootte doos waar tevens een Divx certified sticker op is aangebracht. De standaard zit los in de doos, maar is goed beschermd.
Het aansluiten...
Pluspunten
  • prachtig strak design
  • vloeiende snelle beelden (geen ghosting)
  • goede contrastwaarde (met nauwlijks backlight bleeding)
  • instellingen snel en makkelijk te veranderen
  • USB (met Divx HD speelt veel bestandstype zeer goed af waar menig Media Box jaloers op zou zijn)
  • weinig tot geen reflectie in het scherm van het licht in de kamer
Minpunten
  • de 200hz functie is mooi, maar werkt nog niet helemaal perfect
  • het 'zappen' naar andere tv kanalen mag wat mij betreft wat sneller
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
De 42" LH5000 is een zeer mooi strak vormgegeven toestel met uiteenlopende functionaliteiten, weliswaar mijn eerste LCD, maar ik kan me haast niet voorstellen dat je op dit moment een beter toestel met deze features kan krijgen voor de prijs van rond de 840 euro.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 42LH5000 Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (7)
Sorteer op:
Weergave:
1e gedachten:
Mooie tv! Heldere mooie kleuren en naar mijn idee is zwart toch wel aardig zwart. Ik had al een 32" FullHD tv op de slaapkamer maar dat is qua beeld echt niks vergeleken met deze! De 200Hz functie zal ik binnenkort even goed testen na aanschaf PS3.
[Reactie gewijzigd door Rob1106 op 23 juli 2024 08:30]
Ook als er vragen zijn, laat het me even weten! Kan onmogelijk alles in een review beschrijven :*)
Ik heb er eentje :)
Ondersteund deze TV subtitles (SRT files) vanaf de USB harddisk ?
verder een prima review, zou nog wat foto's maken om het completer te maken !
Ik zal er deze week een fotootje bij zetten...
Zie deze link voor wat meer uitleg mbt subtitels en ondersteunde formaten..
[Reactie gewijzigd door Rob1106 op 26 juli 2024 01:19]
Heren,
Zijn jullie na een half jaar nog tevreden over deze TV?
Cheers
De tv is nog steeds top. Moet zeggen dat ik eigenlijk alleen nog maar de THX beeld instelling gebruik en de 200hz laat voor wat het is...Daar hoef je het dus niet voor te doen. Verder ben ik al weer gewend aan de 42" dus weet al dat mijn volgende minstens een slag groter gaat worden en misschien wel naar de 50" gaat.