Sony Bravia KDL-48W605B Zwart Review
28 augustus 2014, laatste update op 29 augustus 2014, 10.523 views Rapporteer
Vebluffende tv met prachtig design. Aanrader!
Pluspunten
Minpunten
  • Iets dikker dan sommige andere LED tv's
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
De kleurweergave en zwartwaarden zijn nagenoeg perfect (beeldmodus op 'levendig' gezet). Het opstarten van de tv duurt iets langer. Desalniettemin, krijg je binnen de 10 seconden beeld. Daarna zijn er nog een 10 tal seconden nodig waarna de afstandsbediening vlot werkt. (UPDATE: Bij de laatste tv update van 29/08/2014, heeft de tv geen opstarttijd meer nodig en is meteen bestuurdbaar). Dit haal ik aan als een pluspunt aangezien ik heel wat anders verwacht had na het lezen van commentaren. Geen last van ghosting. Geen motion problemen alsook geen audio sync problemen. Perfecte inputlag rates om te gamen. Het geluid wordt naar beneden gericht zodoende deze afkaatst op het tv meubel (indien de tv hierop staat), wat op zicht zorgt voor quasi perfect geluid met goede diepe tonen. Het geluid is vele malen beter dan dat van mijn vorige Samsung 48H6500 reeks (ook al had die 2x 10W). Dit, aangezien bij Samsung de speakers naar achter gericht staan en indien er geen muur is, hoor je niets van lage tonen (vooral storend tijdens series en films). Het design van deze Sony is overigens verbluffend!
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Sony Bravia KDL-48W605B Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (19)
Sorteer op:
Weergave:
Mede door jouw review en vergelijk met de Samsung was ik al enthousiast geworden over de 48W605. Maar nu was ik gisteren in een winkel waar vlnr een Sony 48W605b, Samsung UE55H6290 en een Sony 50W805b. Alle drie speelden ze de training van Formule 1 af dat op alle via een HD receiver en HDMI binnen kwam. Wat me met name opviel was dat beide Sony's iets betere kleuren hadden, maar met name de 805, en dat de 605 last had van judder. Ik kon zeer duidelijk zien dat het scherm stotterde. Dus de 50 / 200 MHz zou voor mij niet voldoen en daarmee valt de 605 voor mij af.
De 805 is vele malen beter, maar ook een pak duurder.
Wat zou jij doen?
Na meer dan 6 maand in het bezit zijnde van mijn 48 inch, zou ik in ieder geval opteren voor een 55 inch of zelfs 60 tot 65 inch scherm.
48 wordt gewoon heel snel klein en dan heb je spijt dat je niet het groter model hebt genomen.
In jouw geval zou ik gaan voor de 805 van 55 inch, die natuurlijk wel aardig wat duurder is wel (999 euro op coolblue).
Haha, je lijkt wel een maat van me, die begon ook meteen te roepen dat 48 inch zo klein is :D
Hehe, ik denk er net hetzelfde over.
Ik vind de w605b alleszins een aanrader. Als je geld hebt voor een w805b, kan je die eveneens kopen.
Heb nu nog een 5 jaar oude 42" Samsung Plasma staan (720p) en die heb ik nu verkocht voor 150 Euro. Dus ik dacht, na 5 jaar mag ik best een nieuwe kopen met 400 bijleggen. Op de plasma een afschrijving van 300 over 5 jaar is ook niet zoveel.
Voor de rest, mooie review.
Zie ook deze review:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl40w605b-201404233740.htm
Die test had ik ook nog gevonden maar weet nog uit de tijd dat ik de sony kdl ex500 kocht dat er verschil zat tussen de panelen in de 32 37 en 40 inch modellen. Vooral het paneel in de 37 inch was kwalitatief veel minder destijds.
In de test van hdtvtest gaat het ook om het 40 inch model. Maar we zullen zien. Morgen gaat de btw weg ermee actie van de MM in en wilde daarvoor nog net wat meer zeker weten.