LG 55LB730V Zwart Review
10 juli 2014, laatste update op 18 juli 2014, 4.312 views Rapporteer
Pluspunten
  • Direct Led
  • WebOs
  • Helder beeld
  • Goede 3D weergave
Minpunten
  • Montage van de voet is niet heel degelijk
  • Maar 3 HDMI poorten
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
  • Minimaal 50”
  • Full HD
  • Zo dun mogelijke bezel (rand)
  • Ondersteuning voor Netflix
Op zich geen schokkend lijstje qua wensen, 50” is een stukje gewenning, de vorige TV was ook van dat formaat en dat beviel eigenlijk wel. Daarbij wordt de TV ook nog eens opgehangen tegen een donkere muur en dan valt het formaat nogal snel in het niet, zeker gezien de muur verder zo goed als helemaal leeg is.
Na de eerste selectie bleven er dan eigenlijk twee toestellen over, de LG55LB670v en de LG55LB730v, beide toestellen zijn 55”(er is geen 50” in deze series), hebben WebOS en voldoen eigenlijk aan al mijn gestelde eisen. De 670v versie is net even iets goedkoper dan de 730v en ik kon zo snel geen grote verschillen tussen de twee modellen vinden, tot ik een klein verschil vond tussen de specificaties op Tweakers.net en de LG website. De 730v blijkt een variant te zijn met direct led, waarbij de 670v edge led gebruikt. Aan de hand daarvan ben ik eens naar wat extra reviews gaan kijken en dan blijkt de 670v in de varianten groter dan 47” bijzonder veel last te hebben van backlight bleeding (witte waas vanuit de hoeken bij donkere beelden). De 730v zou dit probleem met direct led en local dimming eigenlijk zo goed als niet moeten hebben, en dat blijkt ook eigenlijk wel uit de reviews.
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een LG 55LB730V Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (5)
Sorteer op:
Weergave:
De diverse bronnen op internet zijn inderdaad nogal wisselend, de reviews geven in ieder geval wel een aardig beeld van de problemen met backlight bleeding op de 670v van 47" en groter.