Sony Bravia KDL-50W828B Zwart Review
1 juli 2014, laatste update op 10 augustus 2016, 18.807 views Rapporteer
Pluspunten
  • Looks
  • Beeldkwaliteit
  • Snelheid interface zonder CI+ module
  • Zwartwaarde
  • Kleurweergave
  • Contrast
Minpunten
  • Kijkhoek
  • Geluid van de TV zelf
  • 3D bug die Sony ook nog eens ontkent
  • Snelheid interface na toevoegen CI+ module
  • Stabiliteit standaard niet super
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Naast alle visuele pracht op het scherm is ook de buitenkant van de tv bijzonder mooi. De bezel is een half centimetertje dun waardoor je echt veel scherm hebt. Maar door de dunne rand oogt de tv minder kolossaal dan zijn 42 inch voorganger die er stond. De tafelstandaard oogt in eerste instantie wat fragiel, maar na montage viel dat ook niet tegen. De tv staat redelijk stabiel. Daarnaast zit er een led onderin die bepaalde acties en statussen weergeeft met andere kleuren. Leuke toevoeging. En door de automatische dimming van dat ledje obv het omgevingslicht, maakt het dat het ook niet vervelend is. En is het dat wel, dan kan het ook gewoon uit.
Even een aanvulling:
Nieuwe aanvulling:
Aanvulling 5-4-2015:
Aanvulling 22-5-2015:
Beeldmodus: bioscoop 2
Contrast: max
Helderheid: 37
Kleur: 53
Kleurtint: 0
Kleur temperatuur: Warm 2
Beeldscherpte: 50
Ruisonderdruk.: uit
MPEG ruisvermindering: uit
Dot ruisvermindering: uit
Realiteits Creation: handmatig
Resolutie: 10
Ruis filtering: uit
Vloeiende gradatie: laag
Motionflow: True Cinema (is 24p)
Film mode: auto
Advanced instell:
Zwartcorrectie: uit
Adv. contrastoptimalisatie: uit
Gamma: +1
Automatische lichtdimmer: uit
Helder wit: uit
Live colour: uit
Witbalans: R Gain: 0 / G Gain: -8 / B Gain: -9 / R Bias: 0 / G Bias: 0 / B Bias: 0
Detailoptimalisatie: uit
Randenoptimalisatie: uit
Huid Naturalizer: uit
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Sony Bravia KDL-50W828B Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (45)
Sorteer op:
Weergave:
Beste Michael, (of andere leden),
Kan iemand mij in simpele taal uitleggen wat het verschil op de 400hz en 800hz is?
Ik hoor het graag, alvast dank!
Toni
Gevonden op internet. Even googelen had hetzelfde antwoord aan jou kunnen geven. Alles boven 200Hz is niet of nauwelijks waarneembaar....
De meeste televisiesignalen werken op 50 Hz; er zitten 50 losse beeldjes per seconde in het signaal. Met 100 Hz-technologie wordt daar steeds één extra beeldje tussen geplaatst. Het aantal beelden verdubbelt naar 100 beelden per seconde. Bij modellen die met 200 Hz werken, worden steeds 3 nieuwe beelden toegevoegd. Bij technologie hoger dan 200 Hz zijn verschillen in vloeiendheid moeilijk waar te nemen voor het menselijk oog. Fabrikanten gaan toch steeds verder en hebben ook elk hun eigen termen:
Sony: tot MotionFlow XR 800 Hz
LG: tot Dynamic MCI 800
Samsung: tot CMR 1000 (Clear Motion Rate)
Philips: tot 1400 Hz PMR (Perfect Motion Rate)
Panasonic: tot 3600 Hz BLS (Backlight Scanning)