Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB
Uitvoering
EAN
SKU
CSE-813MFTQC-350CB
Tweakers ID
768505
Behuizingen
Supermicro
SuperChassis 813MFTQC-350CB
813MFTQC-350CB
Prijzen
Alle behuizingen
+2
Laagste prijs
bij Senetic
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
Rack • 4 interne bays
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(1)
Hebben
(1)
Vraag & Aanbod
Senetic
3 van 5 sterren (4 shopreviews)
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Behuizingtype
Rack
Volume
9,45L
Kleur
Zwart
Hoogte
43mm
Breedte
437mm
Diepte
503mm
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Behuizingtype
Rack
Volume
9,45L
Kleur
Zwart
Hoogte
43mm
Breedte
437mm
Diepte
503mm
Verkrijgbaar sinds: 6 mei 2017
Alles openen
Fysieke specificaties
Bays
Interne bays
4x 3.5"
Voeding
Inclusief voeding
Behuizing Voeding
350W
Verlichting
LED verlichting
Afmetingen
Rack-afmeting
1U
43mm
437mm
503mm