De Sitecom Greyhound is een fraaie router met goede hardware en meer dan uitstekende prestaties alleen is de software nog niet op hetzelfde niveau. Een apparaat met veel potentie en een te hoog prijskaartje.
De Sitecom Greyhound is een high-end router met goede prestaties voor dagelijkse taken en een zeer uitgebreide featureset. De vraag is natuurlijk wat al deze features toevoegen en voor wie dit de hoge kostprijs waard is.
Zoek je een router met veel instelmogelijkheden, een open firmware waar je zelf dingen in aan kan passen en een router die er ook nog eens mooi uitziet, maar waar je wel tijd in moet stoppen om alles te leren, kijk niet verder.
Een goede router voor de echte Tweaker of voor de hobbyist die graag wilt experimenteren op het gebied van netwerken.
Korte 2018 Update:
Geen nieuwe firmware updates, niet ondersteund door OpenWRT/LEDE zelf.
Geen secure login.
'Featureset' op 'Voldoende' gezet - veel routers bieden nu hetzelfde.
'Ondersteuning' op 'Waardeloos' door gebrek aan firmware updates.
Zeer snelle router. Vind het menu nog niet heel overzichtelijk. Er zijn veel meer mogelijkheden maar die zijn niet makkelijk te vinden. Denk dat een goede handleiding niet zou misstaan.
De greyhound is een zeer goed uitgerust product, die alle nieuwste snufjes bevat die je van een high end router verwacht.
UItgebreide review kan je terugvinden op **spam link**