Supermicro SuperChassis 846BA-R920B
Uitvoering
EAN
SKU
CSE-846BA-R920B
Tweakers ID
399654
Behuizingen
Supermicro
SuperChassis 846BA-R920B
846BA-R920B
Prijzen
Alle behuizingen
+3
Laagste prijs
bij Senetic
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
Rack • 26 interne bays
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(5)
Hebben
(1)
Vraag & Aanbod
Senetic
3 van 5 sterren (4 shopreviews)
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Form Factor
ATX (Standard), EATX (Extended ATX)
Behuizingtype
Rack
Volume
51,34L
Kleur
Zwart
Hoogte
178mm
Breedte
437mm
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Form Factor
Behuizingtype
Rack
Volume
51,34L
Kleur
Zwart
Hoogte
178mm
Breedte
437mm
Verkrijgbaar sinds: 1 juli 2014
Alles openen
Fysieke specificaties
Bays
Interne bays
2x 2.5", 24x 3.5"
Voeding
Inclusief voeding
Behuizing Voeding
920W
Verlichting
LED verlichting
Afmetingen
Rack-afmeting
4U
178mm
437mm
Diepte
660mm