Tweakers
Tweakers
Lenovo's ThinkPad S440 is een ultrabookachtige laptop met een uitzonderlijk lange accuduur. Daarnaast is de laptop redelijk licht, en is voorzien van een uitstekend toetsenbord en een prettig touchpad. Ook de schermresolutie van 1600x900 pixels zorgt voor een net wat beter beeld dan bij de meeste laptops in deze prijscategorie. Het tn-scherm heeft helaas wel een matig contrast en slechte kijkhoeken. Lees verder »
De Lenovo S440 voelt als een degelijk product voor de komende jaren. Dit is wordt mijn dagelijkse werkpaard en zeker met de I7, 8Gb, 256 GB voelt het systeem aan dat het komende jaren geen probleem zal zijn. De touchscreen werkt perfect. Het toetsenbord en het scherm zijn erg fijn.
Top bouwkwaliteit (zoals je van de thinkpad reeks mag verwachten), gebruiksgemak, vlot en stil (met ssd en i5), toetsenbord en prima prijs. Speakers zijn slechtste in zijn soort (maar dat is deels een kwestie van gewenning), beeldkwaliteit niet optimaal (flets) en had meer verwacht van de accu (dik 5 uur).
Echt een toplaptop. Kost een fortuin, zeker met ook nog de extra garantie erbij, maar dan heb je ook wat.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!